Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 
  Usługi [14828]
  Sprzęt komputerowy [7666]
  Motoryzacja [72647]
  Sprzęt audio-video [53]
  Telefony komórkowe [12812]
  Nieruchomości [172]
  Praca [83080]
  Turystyka [360]
  Inne [10190]
  Agroturystyka
  Pensjonaty
  Domy i domki
  Hotele i motele
  Ośrodki wczasowe
  Turystyka aktywna
  Szkolenia i konferencje
  Gastronomia
  Campingi
dodaj swoją firmę »
Dom i budownictwo Finanse Handel Komputery i Internet Komunikacja i transport Kultura i Sztuka Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nauka i szkolnictwo Prawo i podatki Produkcja Reklama i media Rolnictwo i ogrodnictwo Rozrywka i gastronomia Sport i rekreacja Turystyka i noclegi Urzędy, instytucje i organizacje Usługi Telekomunikacja Zdrowie i uroda
dodaj swoją reklamę »
Półkolonie badawcze 2018
Półkolonie sielankowe 2018 - II turnus
Półkolonie ekstremalne 2018
Kasia Moś na Jarmarku Kamedulskim 2018
Praca kierownik Media Expert
Fryzjer dziecięcy
Czego trzeba na Sejneńskiej?
Hocus Pokus Praca
ortopeda dziecięcy
Przychodnia genetyczna i rezonans
plaże okolice
sprzęt agd
muzeum wystawy
Pizza Suwałki gdzie?
Internetowa baza nieruchomości

Grunt budowlany w Słobódce, gm. Szypliszki


pokaż więcej »
Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 19-07-18

1 USD: 3,7163
1 EUR: 4,3155
1 CHF: 3,7121
1 LTL :
1 GBP: 4,8348
Polisa na życie w banku - co można zyskać?
Ile naprawdę muszą wiedzieć rodzice?
Ubezpieczamy dom lub mieszkanie: Ile kosztuje polisa?
Jak zorganizować galę?
Six Sigma: zrozumieć cel
O innowacjach w budownictwie w PWSZ
Organizowane w Suwałkach Międzynarodowe Targi Budowlane Dom i Ogród z roku na rok poszerzają swoją formułę. W tym roku oprócz dwudniowych ekspozycji wystawców odbędzie się też konferencja naukowa „Innowacje w budownictwie” przygotowana we współpracy z PWSZ i PNTPW.

Duże zainteresowanie poprzednimi edycjami Targów, przez które przewinęło się już prawie 400 wystawców oraz dziesiątki tysięcy gości z wielu krajów, skłoniło organizatorów do dalszego wzbogacania formuły imprezy. Przede wszystkim tegoroczne Targi będą imprezą dwudniową (10 i 11 czerwca 2017). Uruchomiona została dodatkowa przestrzeń wystawiennicza „Strefa Innowacji”. W tym roku, po raz pierwszy Targom towarzyszyć będzie konferencja naukowa poświęcona branży budowlanej.

Jako wstęp do ekspozycji wystawców podczas VI edycji Międzynarodowych Targów Budowlanych Dom i Ogród Suwałki 2017, 9 czerwca, w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej na konferencji spotkają się specjaliści z branży budowlanej. Podczas konferencji zatytułowanej „Innowacje w budownictwie” organizatorzy przewidzieli pięć krótkich wykładów oraz panel dyskusyjny. W czasie spotkania będzie można dowiedzieć się między innymi o innowacyjnych modyfikacjach paramentów drewna w konstrukcjach inżynierskich czy też o tym w jaki sposób wzmocnić drewniane belki w obiektach zabytkowych przy użyciu taśm i mat z włókna węglowego. Nie zabraknie też tematów skierowanych do szerszego odbiorcy - jeden w wykładów dotyczyć będzie nowoczesnej, niezwykle efektywnej metody modernizacji posadzek we wszelkiego typu obiektach - od hal produkcyjnych po przydomowe garaże.

Z kolei w czasie panelu uczestnicy będą mogli podyskutować o tym w jaki sposób innowacje w budownictwie wpływają na konkurencyjność produktu. Dyskusję poprowadzi mgr inż. Dariusz Bogdan - prezes Parku Naukowo-Technologicznego w Suwałkach. Część teoretyczna konferencji w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej zakończy się zwiedzaniem laboratoriów Centrum Transferu Technologii. Następnie uczestnicy zostaną przewiezieni do Parku Naukowo-Technologicznego, gdzie będą mieli okazję zwiedzić tamtejsze laboratoria.

Konferencja „Innowacje w budownictwie” będzie zorganizowana pod patronatem i we współpracy z Parkiem Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach oraz Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Suwałkach.

Suwalskie Targi Budowlane to największe tego typu przedsięwzięcie w północno-wschodniej Polsce i jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w kalendarzu lokalnych imprez.

Partnerzy Targów:
KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA CENTRUM PROMOCJI
PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY POLSKA- WSCHÓD W SUWAŁKACH
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W SUWAŁKACH


Organizatorem Targów jest PÓŁNOCNO-WSCHODNIE FORUM INICJATYW GOSPODARCZYCH

Więcej informacji na stronie internetowej: www.targibudowlane2017.suwalki.info .


„”


komentarze [2] | powrót »


PARTNERZY© 2007-2018 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka