Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 
  Usługi [15063]
  Sprzęt komputerowy [7692]
  Motoryzacja [73608]
  Sprzęt audio-video [53]
  Telefony komórkowe [12843]
  Nieruchomości [172]
  Praca [87219]
  Turystyka [361]
  Inne [10327]
  Agroturystyka
  Pensjonaty
  Domy i domki
  Hotele i motele
  Ośrodki wczasowe
  Turystyka aktywna
  Szkolenia i konferencje
  Gastronomia
  Campingi
dodaj swoją firmę »
Dom i budownictwo Finanse Handel Komputery i Internet Komunikacja i transport Kultura i Sztuka Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nauka i szkolnictwo Prawo i podatki Produkcja Reklama i media Rolnictwo i ogrodnictwo Rozrywka i gastronomia Sport i rekreacja Turystyka i noclegi Urzędy, instytucje i organizacje Usługi Telekomunikacja Zdrowie i uroda
dodaj swoją reklamę »
XV Międzynarodowe Spotkania z Monodramem - O Złotą Podkowę Pegaza
Praca kierownik Media Expert
Fryzjer dziecięcy
Czego trzeba na Sejneńskiej?
Hocus Pokus Praca
ortopeda dziecięcy
Przychodnia genetyczna i rezonans
plaże okolice
sprzęt agd
muzeum wystawy
Pizza Suwałki gdzie?
Internetowa baza nieruchomości

Działka budowlana na Os. Powstańców Wielkopolskich


pokaż więcej »
Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 16-11-18

1 USD: 3,7876
1 EUR: 4,2950
1 CHF: 3,7608
1 LTL :
1 GBP: 4,8468
Kupno mieszkania? Jak znaleźć dobry kredyt?
Opinie o pracodawcach - jak sprawdzić, czy firma jest godna zaufania?
Czy warto kupić ubezpieczenie turystyczne na wakacje?
Polisa na życie w banku - co można zyskać?
Ile naprawdę muszą wiedzieć rodzice?
Podlaskie prostytutki się cenią
183 zł za godzinę i 1,7 tys. zł za noc - tyle średnio w Polsce zarabia prostytutka. Zarobki uzależnione są jednak od wielu czynników - wagi, wzrostu, wieku kobiety, a także miejsca świadczonych usług. Jak się okazuje, prostytutki z województwa podlaskiego należą do najdroższy w Polsce.

Świadczenie usług seksualnych za pieniądze zgodnie z polskim prawem nie jest czynem zabronionym. Tego typu działalność nie jest zatem w żaden sposób ścigana ani karana. Biznes ten świadczony jest nie tylko na ulicach, gdzie prostytutki czekają na potencjalnych klientów. Coraz częściej przenosi się do internetu, gdzie panie tej profesji publikują swoje ogłoszenia wraz z cenami świadczonych usług. Umówionych klientów zapraszają następnie do swoich lokali.

Firma Sedlak&Sedlak przeanalizowała łącznie 10 635 ogłoszeń prostytutek z kilkunastu polskich miast. Na tej podstawie powstał raport informujący o zarobkach uzyskiwanych z prostytucji. Na największe profity mogą liczyć panie pracujące w Warszawie. Jak się jednak okazuje, narzekać nie mogą też prostytutki z województwa podlaskiego.

Białystok jest miastem, gdzie za godzinę z prostytutką, zaraz po Warszawie i Lubinie, panowie muszą zapłacić najwięcej. Godzinowa stawka wynosi bowiem 216 zł. Podlaskie prostytutki cenią się także podczas spotkań całonocnych. W Łomży stawka opiewa na 2082 zł. Więcej zapłacić trzeba jedynie w Warszawie i Lesznie. Ceny zależą jednak od takich czynników jak wygląd, wiek, czy waga kobiety. Z badań wynika, że najlepiej zarabiają panie w przedziale wiekowym od 18 do 25 lat i z wagą poniżej 50 kg. Dodatkowym atutem jest również znajomość języków obcych. Wówczas mogą bowiem obsługiwać bogatszych, zagranicznych klientów.

Chociaż Suwałki nie zostały zawarte w opracowanym raporcie, tajemnicą nie jest jednak, że ten rodzaj biznesu kwitnie także w naszym mieście. Widać to dobrze na przykładzie ogłoszeń dodawanych w rubryce towarzyskie na portalu suwalki.info. Anonse o treści „Poznam pana w wiadomym celu” lub „Spotkam się z panem na cudowne chwile w moim lokum” nie należą bowiem do rzadkości. Dodawane codziennie ogłoszenia mogą potwierdzać to, że kobiety świadczące tego typu usługi w Suwałkach także mają niemałe wzięcie.

Źródło: Raport Sedlak&Sedlak

komentarze [14] | powrót »


PARTNERZY© 2007-2018 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka