Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 
  Usługi [15180]
  Sprzęt komputerowy [7720]
  Motoryzacja [73992]
  Sprzęt audio-video [54]
  Telefony komórkowe [12865]
  Nieruchomości [172]
  Praca [88688]
  Turystyka [361]
  Inne [10409]
  Agroturystyka
  Pensjonaty
  Domy i domki
  Hotele i motele
  Ośrodki wczasowe
  Turystyka aktywna
  Szkolenia i konferencje
  Gastronomia
  Campingi
dodaj swoją firmę »
Dom i budownictwo Finanse Handel Komputery i Internet Komunikacja i transport Kultura i Sztuka Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nauka i szkolnictwo Prawo i podatki Produkcja Reklama i media Rolnictwo i ogrodnictwo Rozrywka i gastronomia Sport i rekreacja Turystyka i noclegi Urzędy, instytucje i organizacje Usługi Telekomunikacja Zdrowie i uroda
dodaj swoją reklamę »
Praca kierownik Media Expert
Fryzjer dziecięcy
Czego trzeba na Sejneńskiej?
Hocus Pokus Praca
ortopeda dziecięcy
Przychodnia genetyczna i rezonans
plaże okolice
sprzęt agd
muzeum wystawy
Pizza Suwałki gdzie?
Internetowa baza nieruchomości

Atrakcyjna działka z budynkiem usługowym w okolicy Sejn.


pokaż więcej »
Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 18-01-19

1 USD: 3,7694
1 EUR: 4,2964
1 CHF: 3,7917
1 LTL :
1 GBP: 4,8773
Pralko-suszarka Samsung - 5 powodów, dla których warto ją mieć!
Gdzie szukać najlepszej oferty OC dla młodych?
Kupno mieszkania? Jak znaleźć dobry kredyt?
Opinie o pracodawcach - jak sprawdzić, czy firma jest godna zaufania?
Czy warto kupić ubezpieczenie turystyczne na wakacje?
Jak to kartacze uchroniły posła Zielińskiego przed dymisją
Ogarnia pan tę całą policję? - zapytał roztrzęsionego Jarosława Zielińskiego prezes Kaczyński. Postać wiceministra pojawiła się w sławetnym gabinecie w 23. odcinku „Ucha Prezesa”. Była dymisja, konfetti oraz wielki płacz. Przed zgubą uchroniły Zielińskiego... suwalskie kartacze. zobacz film »

Wejście do gabinetu Jarosława Kaczyńskiego kosztowało wiceministra MSWiA niemało stresu. Połknął nawet kilka tabletek. - Co pan samobójstwo chce na moich oczach popełnić - pytała z przerażeniem w głosie pani Basia. - Na uspokojenie - powiedział wiceminister. - Chyba takie wieczne - odrzekła. Niestety leki uspokajające na niewiele się zdały. Jarosław Zieliński do gabinetu prezesa wchodził roztrzęsiony.

A bać się było czego. Żarty i kpiny nie trwały bowiem długo i prezes szybko przeszedł do rzeczy. - Ogarnia pan tę całą policję? Bo są skargi na pana, że pan nad tym nie panuje, że na komisariatach to jest już teraz niebezpieczniej niż na ulicach - mówił Kaczyński. Jarosław Zieliński nie wiedział co odrzec. - Jeden zły policjant nie oznacza, że policja zła cała - wydusił w końcu łamiącym się głosem. - A no no no, ostatnio w Giżycku policjant tonące dziecko uratował - próbował załagodzić sytuację minister Błaszczak.

Prezes nie dał jednak za wygraną. - Możliwe, ale jeden dobry policjant nie oznacza, że cała policja jest dobra - powiedział wręczając Zielińskiemu dymisję. - Niech pan mnie nie zwalnia - płaczliwym tonem odrzekł wiceminister. Podczas gdy wyjmował z butonierki chusteczkę do nosa wysypało się konfetti. - Błagam niech pan mnie nie zwalnia - rozpłakał się. - Potrzebny jest kozioł ofiarny. Muszę od czasu do czasu kogoś zwolnić, aby pokazać, kto tu rządzi - prezes pozostawał nieugięty na wielkie łzy wiceministra.

I prawdopodobnie Jarosław Zieliński opuściłby gabinet przy Nowogrodzkiej z dymisją w ręką, gdyby nie planowane wakacje prezesa oraz... suwalskie kartacze. - Wiem, do Suwałk byśmy pojechali, na kartacze - do gabinetu z wakacyjną propozycją wbiegł nagle Joachim Brudziński. - Ja wiem, gdzie tam są dobre kartacze. Ja pochodzę z Suwałk - ratował się Zieliński. - Ty z Suwałk jesteś? Kurcze, ale muszę kogoś wyrzucić, już poczułem krew - miał wątpliwości prezes. Ostatecznie postanowił jednak oszczędzić posła z Suwałk.

„Ucho Prezesa” to miniserial satyryczny Roberta Górskiego. W serialowym gabinecie Jarosława Kaczyńskiego pojawiali się już tacy politycy jak premier Beata Szydło, Anna Zalewska, Paweł Kukiz, Władysław Kosiniak-Kamysz, Jarosław Gowin, a nawet Angela Merkel. W postaci czołowych polityków wcielają się znani i lubiani aktorzy. Jarosława Zielińskiego zagrał Cezary Żak.

Fot. YouTubekomentarze [15] | powrót »


PARTNERZY© 2007-2019 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka