Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 
  Usługi [15235]
  Sprzęt komputerowy [7724]
  Motoryzacja [74165]
  Sprzęt audio-video [54]
  Telefony komórkowe [12875]
  Nieruchomości [172]
  Praca [89483]
  Turystyka [361]
  Inne [10457]
  Agroturystyka
  Pensjonaty
  Domy i domki
  Hotele i motele
  Ośrodki wczasowe
  Turystyka aktywna
  Szkolenia i konferencje
  Gastronomia
  Campingi
dodaj swoją firmę »
Dom i budownictwo Finanse Handel Komputery i Internet Komunikacja i transport Kultura i Sztuka Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nauka i szkolnictwo Prawo i podatki Produkcja Reklama i media Rolnictwo i ogrodnictwo Rozrywka i gastronomia Sport i rekreacja Turystyka i noclegi Urzędy, instytucje i organizacje Usługi Telekomunikacja Zdrowie i uroda
dodaj swoją reklamę »
Praca kierownik Media Expert
Fryzjer dziecięcy
Czego trzeba na Sejneńskiej?
Hocus Pokus Praca
ortopeda dziecięcy
Przychodnia genetyczna i rezonans
plaże okolice
sprzęt agd
muzeum wystawy
Pizza Suwałki gdzie?
Internetowa baza nieruchomości

Wyjątkowy dom w Szurpiłach


pokaż więcej »
Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 15-02-19

1 USD: 3,8326
1 EUR: 4,3243
1 CHF: 3,8081
1 LTL :
1 GBP: 4,9104
Pralko-suszarka Samsung - 5 powodów, dla których warto ją mieć!
Gdzie szukać najlepszej oferty OC dla młodych?
Kupno mieszkania? Jak znaleźć dobry kredyt?
Opinie o pracodawcach - jak sprawdzić, czy firma jest godna zaufania?
Czy warto kupić ubezpieczenie turystyczne na wakacje?
Suwalszczyzna marką konsumentów, Martyniuk ambasadorem województwa
Statuetki Podlaskiej Marki trafiły do laureatów. Wśród nagrodzonych znalazł się m.in. łomżyński teatr czy Podlaskie Święto Chleba. Dzięki internautom nagrodę odebrał ZPiT Suwalszczyzna. Honorowym Ambasadorem Województwa został z kolei Zenek Martyniuk. Kto jeszcze odebrał statuetkę? zobacz zdjęcia »

Uroczysta gala Podlaskiej Marki odbyła się wczoraj w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Dzięki aktorom i twórcom związanym z białostocką produkcją filmową „Czarna Dama”, gala przebiegała w stylu czasów 20-lecia międzywojennego i atmosferze hotelu „Ritz”. - W tym roku z uwagi na rocznicę 100-lecia odzyskania niepodległości wszystkie przedsięwzięcia artystyczne, które organizuje samorząd województwa odbywają się pod hasłem „Talenty dla Niepodległej” - oznajmił marszałek województwa Jerzy Leszczyński.

W kategorii produktu użytkowego kapituła postanowiła nagrodzić budynki wielorodzinne w technologii modułowej Unihouse. Przedstawiciel firmy odebrał statuetkę i czek na 10 tys. zł. W kategorii produktu spożywczego zwyciężyła Spółdzielnia Mleczarska w Łapach. Za najistotniejsze odkrycie uhonorowany został prof. dr hab. Piotr Jaranowski. Nagrodzoną inwestycją zostałą z kolei Fabryka SaMasz w Zabłudowie, a wydarzeniem - Podlaskie Święto Chleba. W kategorii kultura statuetkę odebrał Teatr Lalki i Aktora w Łomży, a w kategorii społeczeństwo - Fundacja Rodziny Czarneckich.

Podczas gali nie zabrakło też akcentu suwalskiego. Dzięki uznaniu internautów, statuetkę odebrał Zespół Pieśni i Tańca Suwalszczyzna. - Zespół pieśni i tańca to marka Suwalszczyzny, ale od dzisiaj także podlaska marka. Dziękujemy konsumentom i internautom za oddanie głosów na nasz zespół - powiedział Czesław Renkiewicz.

Jak co roku jednym z najbardziej oczekiwanych rozstrzygnięć jest wybór Honorowego Ambasadora Województwa Podlaskiego. W tym roku ten wybór był wyjątkowy - bo został nim najbardziej znany w Polsce wykonawca muzyki disco polo - Zenek Martyniuk. Artysta nie byłby sobą, gdyby na scenie nie zaprezentował swojego największego hitu „Oczy zielone”. Jednak specjalnie na Podlaską Markę, realizowaną w duchu 20-lecia międzywojennego przygotował inną wersję tej piosenki, w aranżacji rodem z przedwojennych klubów i kabaretów. I spotkał się z wielkim aplauzem uroczystości.

Na koniec Statuetki Ambasadora Podlaskiej Gospodarki odebrali czterej przedstawiciele podlaskiej branży drzewnej i meblarskiej. Nagroda trafiła do Pfleiderer Grajewo Sp. z o.o, Fabryk Mebli „FORTE” S.A., IKEA Industry Poland Sp. z o.o. Oddział w Orli i TOBO DATCZUK SP. J.

Źródło: Wrota Podlasia
Fot: Wojciech Oksztol

komentarze [5] | powrót »


PARTNERZY© 2007-2019 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka