Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 
  Usługi [15368]
  Sprzęt komputerowy [7731]
  Motoryzacja [74653]
  Sprzęt audio-video [54]
  Telefony komórkowe [12893]
  Nieruchomości [172]
  Praca [91582]
  Turystyka [362]
  Inne [10536]
  Agroturystyka
  Pensjonaty
  Domy i domki
  Hotele i motele
  Ośrodki wczasowe
  Turystyka aktywna
  Szkolenia i konferencje
  Gastronomia
  Campingi
dodaj swoją firmę »
Dom i budownictwo Finanse Handel Komputery i Internet Komunikacja i transport Kultura i Sztuka Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nauka i szkolnictwo Prawo i podatki Produkcja Reklama i media Rolnictwo i ogrodnictwo Rozrywka i gastronomia Sport i rekreacja Turystyka i noclegi Urzędy, instytucje i organizacje Usługi Telekomunikacja Zdrowie i uroda
dodaj swoją reklamę »
Praca kierownik Media Expert
Fryzjer dziecięcy
Czego trzeba na Sejneńskiej?
Hocus Pokus Praca
ortopeda dziecięcy
Przychodnia genetyczna i rezonans
plaże okolice
sprzęt agd
muzeum wystawy
Pizza Suwałki gdzie?
Internetowa baza nieruchomości

Atrakcyjna działka budowlana w Suwałkach!


pokaż więcej »
Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 19-04-19

1 USD: 3,8051
1 EUR: 4,2802
1 CHF: 3,7557
1 LTL :
1 GBP: 4,9479
Wiosenna metamorfoza z Perfumerią Douglas
Jak znaleźć atrakcyjne ubezpieczenie OC?
Wiosenne kwiaty cebulowe
Jak zaplanować wakacje z dzieckiem? Poradnik dla rodziców
Wyraź siebie zapachem! Perfumy, które będą pasować do Twojej osobowości
O SBF będzie głośno w całej Polsce
Chociaż SBF znany jest już nie tylko w kraju, ale i za granicą, reklamy i dobrego pijaru nigdy za wiele. Na dwa miesiące przed świętem bluesa ruszyła kampania promocyjna. Bilboardy zapowiadające festiwal zawisną w największych polskich miastach. O imprezie będzie też informować największy ogólnopolski portal.

Przygotowania do 11. edycji Suwałki Blues Festival idą pełną parą. Teraz, gdy już wszystkie gwiazdy są zakontraktowane, organizatorzy mogli przystąpić do kampanii promocyjnej. A ta prowadzona będzie zarówno w mediach, jak i outdoorowo. Jak co roku w największych polskich miastach zawisną bilboardy reklamujące suwalski festiwal. O tym, jakie gwiazdy wystąpią podczas imprezy, dowiedzą się między innymi mieszkańcy Warszawy, Poznania, Torunia, Łodzi czy Białegostoku.

O SBF będzie także głośno w mediach tradycyjnych. - W maju i czerwcu duża reklama pojawi się w tygodniku „Wprost”. 1 czerwca rusza też kampania w ogólnopolskim Onecie, gdzie będą newsy zapowiadające festiwal, wywiady i lista z artystami - powiedziała Alicja Andrulewicz, p.o. dyrektora Suwalskiego Ośrodka Kultury. Jak zawsze suwalską imprezę wspierać będzie też radiowa Trójka.

Reklamy nie zabraknie także poza granicami Polski. - Działania promocyjne prowadzone są w Alitusie, Mariampolu, Druskiennikach i Wilnie. Współpracujemy z tamtejszymi rozgłośniami radiowymi - poinformował Bogdan Topolski, dyrektor artystyczny SBF. - Na Łotwie, Estonii, we Francji i krajach skandynawskich z informacją o festiwalu staramy się też dotrzeć za pośrednictwem zaprzyjaźnionych zespołów bluesowych - dodał.

Organizatorzy festiwalu nie mają wątpliwości, że reklama SBF przynosi oczekiwane rezultaty. - Podczas koncertów gości jest więcej niż mieszkańców miasta - poinformował prezydent. Jak dodał, zainteresowanie imprezą jest na tyle duże, że już teraz zaczyna brakować miejsc noclegowych w suwalskich hotelach.

komentarze [2] | powrót »


PARTNERZY© 2007-2019 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka