Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 
  Usługi [15368]
  Sprzęt komputerowy [7731]
  Motoryzacja [74653]
  Sprzęt audio-video [54]
  Telefony komórkowe [12893]
  Nieruchomości [172]
  Praca [91582]
  Turystyka [362]
  Inne [10536]
  Agroturystyka
  Pensjonaty
  Domy i domki
  Hotele i motele
  Ośrodki wczasowe
  Turystyka aktywna
  Szkolenia i konferencje
  Gastronomia
  Campingi
dodaj swoją firmę »
Dom i budownictwo Finanse Handel Komputery i Internet Komunikacja i transport Kultura i Sztuka Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nauka i szkolnictwo Prawo i podatki Produkcja Reklama i media Rolnictwo i ogrodnictwo Rozrywka i gastronomia Sport i rekreacja Turystyka i noclegi Urzędy, instytucje i organizacje Usługi Telekomunikacja Zdrowie i uroda
dodaj swoją reklamę »
Praca kierownik Media Expert
Fryzjer dziecięcy
Czego trzeba na Sejneńskiej?
Hocus Pokus Praca
ortopeda dziecięcy
Przychodnia genetyczna i rezonans
plaże okolice
sprzęt agd
muzeum wystawy
Pizza Suwałki gdzie?
Internetowa baza nieruchomości

Grunt budowlany w Słobódce, gm. Szypliszki


pokaż więcej »
Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 19-04-19

1 USD: 3,8051
1 EUR: 4,2802
1 CHF: 3,7557
1 LTL :
1 GBP: 4,9479
Wiosenna metamorfoza z Perfumerią Douglas
Jak znaleźć atrakcyjne ubezpieczenie OC?
Wiosenne kwiaty cebulowe
Jak zaplanować wakacje z dzieckiem? Poradnik dla rodziców
Wyraź siebie zapachem! Perfumy, które będą pasować do Twojej osobowości
Sobola Biel - nowoczesne apartamenty w atrakcyjnej lokalizacji
Nowe trendy rozwojowe w budownictwie mieszkaniowym spowodowały, że spółka Sobola Biel podjęła decyzję o zainwestowaniu na przepięknych suwalskich terenach. Zarówno miłośnicy tradycyjnej estetyki i architektury, jak również fani niekonwencjonalnych rozwiązań, znajdą coś dla siebie.

Latem zeszłego roku rozpoczęły się pierwsze prace budowlane związane z realizacją nowej, wyjątkowej inwestycji w Suwałkach - Sobola Biel - Dzielnica Przyszłości. Miejsce, w którym powstaje osiedle, jest dla mieszkańców wyjątkowe. Jest to historyczny, pięknie usytuowany teren na wzgórzu pomiędzy ulicami Sportową i Utratą, który wielu mieszkańców pamięta jako miejsce zimowych szaleństw.

Zaletą osiedla będzie bliska odległość do centrum miasta i pełna infrastruktura. Co ważne, spółka w porozumieniu z samorządem wybuduje nową drogę łączącą ulicę Sportową i Utratę, dzięki czemu miasto zyska nowe połączenie komunikacyjne. Nowa ulica będzie powstawała wraz z rozwojem kolejnych etapów powstawania osiedla.

Do swojej dyspozycji mieszkańcy Dzielnicy Przyszłości będą mieli także rozległy park tworzący niepowtarzalny klimat. Przestrzeń i bliskość natury stworzą idealne miejsce do spacerów i wypoczynku na terenie osiedla. Nie zabraknie także specjalnych stref dla rodzin, dzieci i osób, które prowadzą aktywny tryb życia.

Obecnie w sprzedaży są dwa budynki, w których dostępne są komfortowe i funkcjonalne metraże apartamentów. Na poziomie hali garażowej znajdować się będą indywidualne, prywatne garaże. Mieszkańcy będą mogli poczuć się wyjątkowo korzystając z pięknych, przestronnych i ogromnych tarasów. Atrybutem dzielnicy bez wątpienia będą liczne lokale usługowe. Budynki wznoszone są w nowoczesnej technologii, która zapewnia bezpieczeństwo, trwałość oraz ekonomiczne koszty utrzymania.

Inwestycja charakteryzuje się nowatorskimi rozwiązaniami, jakich w Suwałkach jeszcze nie było. Ponadczasowy design, doskonała lokalizacja oraz komfort to wszystko sprawia, że warto zamieszkać i zainwestować w tak wyjątkowym miejscu.

Wszelkie informacje dotyczące inwestycji Sobola Biel dostępne są w Salonie Sprzedaży mieszczącym się przy ul. Utrata (na terenie inwestycji) oraz pod numerem telefonu: 723 313 723.

Artykuł sponsorowany

komentarze [0] | powrót »


PARTNERZY© 2007-2019 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka