Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 
  Usługi [15065]
  Sprzęt komputerowy [7693]
  Motoryzacja [73623]
  Sprzęt audio-video [53]
  Telefony komórkowe [12843]
  Nieruchomości [172]
  Praca [87228]
  Turystyka [361]
  Inne [10328]
  Agroturystyka
  Pensjonaty
  Domy i domki
  Hotele i motele
  Ośrodki wczasowe
  Turystyka aktywna
  Szkolenia i konferencje
  Gastronomia
  Campingi
dodaj swoją firmę »
Dom i budownictwo Finanse Handel Komputery i Internet Komunikacja i transport Kultura i Sztuka Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nauka i szkolnictwo Prawo i podatki Produkcja Reklama i media Rolnictwo i ogrodnictwo Rozrywka i gastronomia Sport i rekreacja Turystyka i noclegi Urzędy, instytucje i organizacje Usługi Telekomunikacja Zdrowie i uroda
dodaj swoją reklamę »
XV Międzynarodowe Spotkania z Monodramem - O Złotą Podkowę Pegaza
Praca kierownik Media Expert
Fryzjer dziecięcy
Czego trzeba na Sejneńskiej?
Hocus Pokus Praca
ortopeda dziecięcy
Przychodnia genetyczna i rezonans
plaże okolice
sprzęt agd
muzeum wystawy
Pizza Suwałki gdzie?
Internetowa baza nieruchomości

Działka budowlana na Os. Powstańców Wielkopolskich


pokaż więcej »
Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 16-11-18

1 USD: 3,7876
1 EUR: 4,2950
1 CHF: 3,7608
1 LTL :
1 GBP: 4,8468
Kupno mieszkania? Jak znaleźć dobry kredyt?
Opinie o pracodawcach - jak sprawdzić, czy firma jest godna zaufania?
Czy warto kupić ubezpieczenie turystyczne na wakacje?
Polisa na życie w banku - co można zyskać?
Ile naprawdę muszą wiedzieć rodzice?
Opozycja znów domaga się dymisji wiceministra Zielińskiego
Jak długo Jarosław Zieliński będzie jeszcze szkodził policji - pyta opozycja, która chce dymisji wiceministra MSWiA. Zdaniem Platformy Obywatelskiej, Zieliński nie panuje nad tym, co dzieje się w policji. Posłowie obarczają go za tragiczny wypadek w Świnoujściu, gdzie z okna wypadł lubuski szef antyterrorystów.

Nadzór, jaki nad policją sprawuje wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński, znów jest tematem numer jeden. Wszystko za sprawą tragicznego zdarzenia, do jakiego doszło przed kilkoma dniami w Świnoujściu. Podczas nocnego spotkania funkcjonariuszy, przez okno ośrodka należącego do MSWiA wypadł szef grupy antyterrorystycznej lubuskiej policji. Mężczyzna zmarł na miejscu. Jak podaje portal www.iswiniujscie.pl, spotkanie było zakrapiane.

Sprawą zajęła się prokuratura, pierwsze konsekwencje wyciągnął też minister MSWiA Joachim Brudziński, który postanowił odwołać lubuskiego komendanta wojewódzkiego oraz jego zastępcę. Niewykluczone, że na tym się jednak nie zakończy. Zdaniem opozycji, odwołany powinien zostać też Jarosław Zieliński, który bezpośrednio sprawuje nadzór nad policją.

- Odpowiedzialność za to może być tylko jedna - dymisja. Ja się zastanawiam, jak długo jeszcze ten niekompetentny minister będzie szkodził polskiej policji. To Zieliński odpowiada za karuzelę stanowisk, za dobieranie ludzi nie według klucza kompetencji, a według klucza znajomości, bądź lojalności wobec PiSu - mówił Marcin Kierwiński, poseł Platformy Obywatelskiej.

Wiceministra MSWiA broni jednak szef kancelarii premiera Michał Dworczyk. - Nie widzę powodów ku temu, żeby wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński został odwołany - powiedział. Jak dodał, minister Joachim Brudziński bardzo szybko zareagował i wyciągnął konsekwencje wobec osób, które ponosiły odpowiedzialność za te dramatyczne wydarzenia.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy opozycja domaga się dymisji Jarosława Zielińskiego. Podobne głosy dało się słyszeć rok temu, w związku ze sprawą zatrzymania i śmierci na komisariacie policji we Wrocławiu 25-letniego Igora Stachowiaka.

Źródło: TVN24, www.iswinoujscie.pl

komentarze [11] | powrót »


PARTNERZY© 2007-2018 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka