Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 
  Usługi [15063]
  Sprzęt komputerowy [7692]
  Motoryzacja [73608]
  Sprzęt audio-video [53]
  Telefony komórkowe [12843]
  Nieruchomości [172]
  Praca [87219]
  Turystyka [361]
  Inne [10327]
  Agroturystyka
  Pensjonaty
  Domy i domki
  Hotele i motele
  Ośrodki wczasowe
  Turystyka aktywna
  Szkolenia i konferencje
  Gastronomia
  Campingi
dodaj swoją firmę »
Dom i budownictwo Finanse Handel Komputery i Internet Komunikacja i transport Kultura i Sztuka Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nauka i szkolnictwo Prawo i podatki Produkcja Reklama i media Rolnictwo i ogrodnictwo Rozrywka i gastronomia Sport i rekreacja Turystyka i noclegi Urzędy, instytucje i organizacje Usługi Telekomunikacja Zdrowie i uroda
dodaj swoją reklamę »
XV Międzynarodowe Spotkania z Monodramem - O Złotą Podkowę Pegaza
Praca kierownik Media Expert
Fryzjer dziecięcy
Czego trzeba na Sejneńskiej?
Hocus Pokus Praca
ortopeda dziecięcy
Przychodnia genetyczna i rezonans
plaże okolice
sprzęt agd
muzeum wystawy
Pizza Suwałki gdzie?
Internetowa baza nieruchomości

Wyjątkowy dom w Szurpiłach


pokaż więcej »
Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 16-11-18

1 USD: 3,7876
1 EUR: 4,2950
1 CHF: 3,7608
1 LTL :
1 GBP: 4,8468
Kupno mieszkania? Jak znaleźć dobry kredyt?
Opinie o pracodawcach - jak sprawdzić, czy firma jest godna zaufania?
Czy warto kupić ubezpieczenie turystyczne na wakacje?
Polisa na życie w banku - co można zyskać?
Ile naprawdę muszą wiedzieć rodzice?
PiS z większością w sejmiku. Co to oznacza dla Suwałk?
16 radnych wprowadziło do sejmiku wojewódzkiego Prawo i Sprawiedliwość. Oznacza to, że PiS zdobył samodzielną większość. Jeden z najlepszych wyników miał promowany przez ministra Zielińskiego Romuald Łanczkowki. Jak na zmianę władzy w Podlaskiem zapatruje się prezydent Suwałk?

W województwie podlaskim Prawo i Sprawiedliwość zdobyło 41,64% poparcia. Z 30 mandatów, aż 16 obejmą właśnie radni PiSu. Koalicja Obywatelska z poparciem 24,14% może liczyć na 9 mandatów, a PSL, na które zagłosowało 15.66% wyborców, wprowadzi do sejmiku 5 radnych. Swoich przedstawicieli nie będzie miał Ruch Kukiz 15' oraz SLD, które uzyskało poparcie odpowiednio: 5.90% i 4.78% głosów.

W niedzielnych wyborach mieszkańcy naszego miasta i okolic postawili na znane nazwiska. W okręgu nr 2, który swoim zasięgiem obejmuje Suwałki, powiat suwalski, augustowski, sejneński, sokólski i moniecki największe poparcie zdobyli: Anna Naszkiewicz i Waldemar Kwaterski z Koalicji Obywatelskiej, Cezary Cieślukowski i Bogdan Dyjuk z PSL oraz Romuald Łanczkowski, Paweł Wnukowski, Jadwiga Zabielska i Wiesława Burnos z Prawa i Sprawiedliwości.

Z pozostałych 3 okręgów do sejmiku wojewódzkiego wejdą także: Justyna Żalek, Artur Kosicki, Bogusław Dębski, Marek Olbryś, Adam Sekściński, Wanda Mieczkowska, Marek Komorowski, Stanisław Derhajło, Łukasz Siekierko, Sebastian Łukaszewicz, Marek Malinowski, Aleksandra Szczudło z PiSu, Anna Augustyn, Zbigniew Nikitorowicz, Sławomir Nazaruk, Karol Pilecki, Jacek Piorunek, Maciej Żywno, Igor Łukaszuk z Koalicji Obywatelskiej oraz Stefan Krajewski, Jerzy Leszczyński i Mikołaj Janowski z PSL.

Chociaż większość w naszym województwie będzie miał PiS, prezydent Suwałk jest pozytywnie nastawiony do współpracy z nowymi władzami. - Dotarły do mnie informacje, że dojdzie do zmiany władzy w województwie podlaskim, ale ja już kiedyś współpracowałem z innym marszałkiem z Prawa i Sprawiedliwości i całkiem dobrze wspominam tamten okres. Suwałki to drugie miasto co do wielkości i także miasto z wielkim potencjałem. Nie sądzę więc, abyśmy byli gorzej traktowani przy podziale środków z Unii Europejskich i innych środków finansowych - stwierdził.

komentarze [52] | powrót »


PARTNERZY© 2007-2018 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka