Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 
  Usługi [15063]
  Sprzęt komputerowy [7692]
  Motoryzacja [73608]
  Sprzęt audio-video [53]
  Telefony komórkowe [12843]
  Nieruchomości [172]
  Praca [87219]
  Turystyka [361]
  Inne [10327]
  Agroturystyka
  Pensjonaty
  Domy i domki
  Hotele i motele
  Ośrodki wczasowe
  Turystyka aktywna
  Szkolenia i konferencje
  Gastronomia
  Campingi
dodaj swoją firmę »
Dom i budownictwo Finanse Handel Komputery i Internet Komunikacja i transport Kultura i Sztuka Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nauka i szkolnictwo Prawo i podatki Produkcja Reklama i media Rolnictwo i ogrodnictwo Rozrywka i gastronomia Sport i rekreacja Turystyka i noclegi Urzędy, instytucje i organizacje Usługi Telekomunikacja Zdrowie i uroda
dodaj swoją reklamę »
XV Międzynarodowe Spotkania z Monodramem - O Złotą Podkowę Pegaza
Praca kierownik Media Expert
Fryzjer dziecięcy
Czego trzeba na Sejneńskiej?
Hocus Pokus Praca
ortopeda dziecięcy
Przychodnia genetyczna i rezonans
plaże okolice
sprzęt agd
muzeum wystawy
Pizza Suwałki gdzie?
Internetowa baza nieruchomości

Atrakcyjna działka z budynkiem usługowym w okolicy Sejn.


pokaż więcej »
Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 16-11-18

1 USD: 3,7876
1 EUR: 4,2950
1 CHF: 3,7608
1 LTL :
1 GBP: 4,8468
Kupno mieszkania? Jak znaleźć dobry kredyt?
Opinie o pracodawcach - jak sprawdzić, czy firma jest godna zaufania?
Czy warto kupić ubezpieczenie turystyczne na wakacje?
Polisa na życie w banku - co można zyskać?
Ile naprawdę muszą wiedzieć rodzice?
DO: Kamińska: Z edukacją wróciliśmy do PRLu

reforma
Przesadza trochę ta Kamińska. Mówi co jej każą.
autor: ~Benek
Dzieci niepełnosprawne w szkołach
Jakaś prawda w tym jest że się ogranicza dzieciom kontakt z rówieśnikami ale to jeszcze nie PRL.
autor: ~Marek
reformy
Pani poseł, dlaczego Panią tak bolą reformy wprowadzane przez PiS? Dlaczego nic Pani nie mówi o nadwyżce budżetowej ok. 5 mld. Gdzie były pieniądze za rządów Pani ugrupowania? Co zrobiło tak idealnego dla dzieci Pani ugrupowanie? Zapomniała Pani protesty rodziców małych dzieci, którym chcieliście odebrać dzieciństwo, aby jak najprędzej zaczęły pracować na wasze gaże oraz na Wasze kolosalne wydatki, tak jak ośmiorniczki? Przypomnieć Pani protesty rodziców dzieci niepełnosprawnych? Obudziła się Pani z letargu?
autor: ~starucha
Edukacja
Starucha uważaj abyś nie pękła od tej nadwyżki budżetowej, naiwny ten który w to wierzy i liczy na to, że mu coś skapnie.
autor: ~Jolka
Krowo jedna
dlaczego tą panią nazwałaś staruchą?
autor: ~Baba Jaga
Dyskusja
Oczywiście, że każdy może mieć swoje zdanie i swoje poglądy. Mamy demokrację. To prawda, że gimnazja już się utrwaliły w polskim systemie oświaty, ale czy ta zmiana jest dobra, to zobaczymy dopiero za kilka lat. Jak system okrzepnie. Ale nie mieszajmy do tego innych tematów np.: budżetu.
autor: ~Jola
ostrzeżenie!
Leszek Cieślik, były prezes PKS Suwałki, partyjny z parti Platformy Obywatelskiej, kazał dla funkcjonariusza KMP Suwałki Andrzeja Tyczkowskiego wyciszyć sprawę handlu paliwem kradzionym przez zwiazkowcow, bo planował dostać się do sejmu (tzw. koryta). W dniu 3.10.2013r. Andrzej Tyczkowski z KMP Suwałki, tzw. kryminalny przeprowadza akcje "koryto", akcja polega na napaści świadka w miejscu zamieszkania, przeszukania i zastraszenia, Akcją dowidzi Andrzej Tyczkowski a grupa kryminalnych liczy 4-5 osob. Jak mowią świadkowie z owej akcji policji "jak zaczeli wyłazić z samochodu...". Andrzej Tyczkowski policjant na usługach parti PO jest skrajnie niebezpieczny, bo zwraca sie do danej osoby słowami "wam", a jak pamietają nieliczni tak za komuny, PRL zwracano sie w parti, czyli "wam towarzyszu". Andrzej Tyczkowski tak zwrocil sie do świadka w sprawie TM 4223/13, ktora prowadził, a na zlecenie Leszka Cieślika wyciszył.
autor: ~spostrzegawczy
Jw
Zejdz juz ze sceny babo bo mdli mnie juz od tych ciągłych wymiotów.
autor: ~Kojot
odnosinie moich slow w/w....
Andrzej Tyczkowski z grupą kryminalnych, dokładnie on i kryminalny o ksywce "samochodziarz" (ubrany cały w jeans jak w latach 80') dokonuje napaści, przeszukania i zastraszenia' a akcje obstawiaja inny kryminalni' siedzac w samochodzie marki fiat bravo lub brava (nie zamam sie) koloru grafitowego, tak ustawienie aby jak co szyblo uciec spod posesji. Śiwadkowie owej akcji "koryto" widzieli,'jak " wyłazili". Andrzej Tyczkowski z KMP Suwałki był ubrany w spodnie od garnituru i buty jak do tańca a z gory skafander koloru beżowego. Owy "kryminalny" o ksywce samochodziarz, bo tak go nazywa Andrzej Tyczkowski, to ponad 50-letni facet z grubym brzuchem, a przeklina jak przyslowiowy szewc.
autor: ~spostrzegawczy
Edukacja
Baba Jaga bardzo inteligentna, jak ktoś sam się podpisuje - starucha to chyba tak trzeba się zwracać, prawda? BaboJago!
autor: ~Olka
usunięto przez administratora
usunięto przez administratora
autor: brak
Tak
Babo upierz stringi i siedz w domu dziekujemy pani cha
autor: ~Wiki
koryto
My jestesmy swinki trzy,swinki trzy,swinki trzy. My jestesmy swinki trzy kwi !!! kwi !!!!! kwi !!!!!!!!!!!!!
autor: ~zielonkawa wyspa
Za PRL-u...
Wtedy to ta pani niemal boso za wiejską orkiestra biegała. Cóż Ona może wiedzieć o głębokiej komunie? teraz mądra bo dostała się do łatwej kasy politycznej.
autor: ~też z Suwałk...
obrazanie? pomówienia??
Wpisami "spostrzegawczego" może powinna zająć się prokuratura?
autor: ~Lelak
Moralność Kalego
Dlaczego ta mądra Pani nie protestowała jak jej układ posyłał pierwszaki rok wcześniej do podstawówki ?? (ze starym programem dla 1-klasistów, czyli ten sam program rok wcześniej ...., raptem dzieci w Polsce stały się powszechnie geniuszami ?!
autor: ~ddezi
Pani Poseł ?
Co tak naprawdę ta Pani Poseł zrobiła ;pożytecznego ;dla miasta Suwałk i w ogóle dla POLSKI oprócz korzyści najprawdopodobniej prywatnych i układów ze ;znajomymi;! Pani zlikwidowała jednostkę wojskową w Suwałkach .Pani i rządy PO wyrzucaliście niewinnych ludzi z ich własnych mieszkań -przykład w Warszawie -kilkadziesiąt tysięcy ludzi ! Za Waszych rządów PO+PSL były największe ;afery ; - gdzie wtedy Pani była i PO ? Okupywała Pani i między innymi PO w grudniu SEJM R.P - jak Pani nie wstyd teraz wchodzić na tą mównicę w Sejmie - którą niedawno ;zbezcześciliście;.?
autor: ~obserwator
godziny
Powinno społeczeństwo walczyć o większą ilość godzin szczególnie matematyki, fizyki. Jeśli po reformie zostanie ta sama ilość, to reforma bez sensu. W prl w tygodniu, łącznie z uczącą sobotą, było dużo godzin matematyki, j. polskiego itd, a tylko 1-na z religii. Najbardziej widoczne były różnice w poziomie wiedzy z matematyki na egzaminach na studiach Starsi z programu starego prl zdawali za pierwszym podejściem, młodsi na poprawkowym.
autor: ~bora
Boszszsze... no!
W szkołach o więcej historii filozofii i więcej astronomii proszę.
autor: ~Platon, a może Pluton
inf. do "Lelak"
...proszę bardzo, dane mojej osoby są w aktach sprawy TM 4223/13. ja jestem osobą ktorą na dzień 01.10.2013 r. zawezwał Andrzej Tyczkowski, gdzie odstapił od czynności sluzbowych, to własnie mnie napdał pozniej z kumplami z KMP Suwałki na posesji prywatnej w dniu 3.10.2013 r. bo jak mówił Andrzej Tyczkowski "prezez wali do koryta", "lepiej abys nie donosił".
autor: ~spostrzgawczy
akta sprawy TM 4223/13...
Andrzej Tyczkowski z KMP Suwałki postanawia wraz "samochodziarzem", że beczka po oleju Castrol tj.'208 litrowa jest wypelniona w polowie "lakierem", tak sie umawiaja, tak Andrzej Tyczkowski ma wpiasac w akta owej sprawy. Ciekawostką jest, że napada jako cywil, nie pokazując odznaki, tylko na zasadzie zastraszenia, bo wpada z kumplami przymusem, przeszukaje posesję. Coż wykonuje polecenie Leszka Cieślika. Pozniej Leszek Cieślik zaczyna szykanować daną osobę, bo była odważna wytknąc jemu ze przyzwala na wynoszenie i handel, tzn.'kradziez i sprzedaz materialow plynnych z PKS Suwałki dla zwiazkowcow.
autor: ~spostrzegawczy
akta sprawy TM 4223/13...
dlaczego Andrzej Tyczkowski z KMP Suwałki prowadzi sprawe TM 4223/13 jest zagadką' ponieważ ów funkcjonariusz KMP Suwałki nie ma podstawowej wiedzy z chemi i fizyki lub jest biegły owej jednostki policji. Skad takie uwagi, napada on w dniu 3.10 2013r. osobę co jest osobą wykształconą w temacie pojazdów samochodowych, czyli mnie. Andrzej Tyczkowski w dniu 01.10.2013 na przesluchaniu mnie w sprawie TM 4223/13 odtapił od czynnosci śluzbowych, choć mówilem, dla niego, ze nie ma pisma z dnia 23.09.2013 r. wyslanego przeze mnie do prezesa Leszka Cieślika, a ktore to pismo rok pózniej Leszek Cieslik przekazuje, znaczy po wyborach do Sejmu.
autor: ~spostrzegawczy
śmieszni kryminalni z KMP Suwałki...
w dniu napaści na moją osobę Anrzej Tyczkowski i "samchodziarz" tak pajacują, że kawały o policjantach to przy nich nic. Andrzej Tyczkowski i ów samochodziarz nie znają chemi ani fizymi na poziomie gimnazjalnym,'bo pytanie "co sie stanie z olejem napedowym (ropą) jak zostanie schłodzony ponizej 0'C , chodzi o olej napedowy ( ropę ) bez dodatkow (zimowych). Pytanie brzmi dlaczego wytraci się "gaz" z owej ropy prosze o odpowiedz gimnazjalistów :-)
autor: ~spostrzegawczy
odnosnie w/w
Andrzej Tyczkowski z grupą kryminalnych, dokładnie on i kryminalny o ksywce "samochodziarz" (ubrany cały w jeans jak w latach 80') dokonuje napaści, przeszukania i zastraszenia' a akcje obstawiaja inny kryminalni' siedzac w samochodzie marki fiat bravo lub brava (nie zamam sie) koloru grafitowego, tak ustawienie aby jak co szyblo uciec spod posesji. Śiwadkowie owej akcji "koryto" widzieli,'jak " wyłazili". Andrzej Tyczkowski z KMP Suwałki był ubrany w spodnie od garnituru i buty jak do tańca a z gory skafander koloru beżowego. Owy "kryminalny" o ksywce samochodziarz, bo tak go nazywa Andrzej Tyczkowski, to ponad 50-letni facet z grubym brzuchem, a przeklina jak przyslowiowy szewc.
autor: ~spostrzegawczy
Bredzisz
Obudź się panienko i bież się w końcu do roboty bo siedzisz i w sejmie i w SOKu a efektów nie widać ani tu ani tam .
autor: ~Józek
he he he
to się czuje jak u siebie w domu?
autor: ~antyCzesiek
odnosnie moich słów...
ponieważ KMP Suwałki i Prokuratura Rejonowa Suwałki to jedne wielkie bagno, sprawa moich słów powinna zajac sie Prokuratura Krajowa a ja chetnie poddam sie przesluchaniu na " wariografie" oraz przedstawie dowody.
autor: ~spostrzegawczy
imię:
e-mail:
temat:
treść:

Wpisz kod widoczny powyżej
 

PARTNERZY© 2007-2018 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka