Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 
  Usługi [15063]
  Sprzęt komputerowy [7692]
  Motoryzacja [73608]
  Sprzęt audio-video [53]
  Telefony komórkowe [12843]
  Nieruchomości [172]
  Praca [87219]
  Turystyka [361]
  Inne [10327]
  Agroturystyka
  Pensjonaty
  Domy i domki
  Hotele i motele
  Ośrodki wczasowe
  Turystyka aktywna
  Szkolenia i konferencje
  Gastronomia
  Campingi
dodaj swoją firmę »
Dom i budownictwo Finanse Handel Komputery i Internet Komunikacja i transport Kultura i Sztuka Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nauka i szkolnictwo Prawo i podatki Produkcja Reklama i media Rolnictwo i ogrodnictwo Rozrywka i gastronomia Sport i rekreacja Turystyka i noclegi Urzędy, instytucje i organizacje Usługi Telekomunikacja Zdrowie i uroda
dodaj swoją reklamę »
XV Międzynarodowe Spotkania z Monodramem - O Złotą Podkowę Pegaza
Praca kierownik Media Expert
Fryzjer dziecięcy
Czego trzeba na Sejneńskiej?
Hocus Pokus Praca
ortopeda dziecięcy
Przychodnia genetyczna i rezonans
plaże okolice
sprzęt agd
muzeum wystawy
Pizza Suwałki gdzie?
Internetowa baza nieruchomości

Działka z rozpoczętą budową - Smolniki


pokaż więcej »
Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 16-11-18

1 USD: 3,7876
1 EUR: 4,2950
1 CHF: 3,7608
1 LTL :
1 GBP: 4,8468
Kupno mieszkania? Jak znaleźć dobry kredyt?
Opinie o pracodawcach - jak sprawdzić, czy firma jest godna zaufania?
Czy warto kupić ubezpieczenie turystyczne na wakacje?
Polisa na życie w banku - co można zyskać?
Ile naprawdę muszą wiedzieć rodzice?
DO: Bożena Kamińska w obronie lekarzy rezydentów

Punkt widzenia
A gdzie była ta Pani przez 8 lat rządów swojej partii PO ,czy wg Niej w tym czasie było lepiej w służbie zdrowia niż dziś ?
autor: ~Rudolf
Nazewnictwo
Lekarz rezydent = lekarz stażysta. Czy w innych zawodach stażyści strajkują? A co do Pani Kamińskiej - jak trzeba zaistnieć to plecie.
autor: ~Blackmetal
a co na to bezrobotni?
w wieku np.50+ co nie mogą pracy znaleźć bo są za starzy a lekarze śpią na dyżurach na kanapach z pielęgniarkami. I jeszcze źle!!!!!!!!!!!!!!!!!
autor: ~michał
staż może trwać 8 lat ?
bo za PO na pewno żyło się lepiej wszystkim he he ps też chciałabym na stazu zarabiać 7 patoli
autor: ~ewa
Jak ja się cieszę
gdy pani poseł coś mówi! Cokolwiek. Jutro Dzień Nauczyciela, może też jakieś przemówienie?
autor: ~Platon, a może Pluton
Rezydenci
Gdzie stażysta na starcie otrzymuje dwukrotną średnią krajową? Tyle żądają rezydenci - we łbach im się poprzewracało !!!
autor: ~tadeo
won
Won z tą babą, won
autor: ~jon
Temat poseł Bożenki;
A gdzie byłaś gdy mi podwyższano wiek emerytalny i mnie pytałaś???.Oddaj mi ponad 1oooo zł ukradzione przez Ciebie i twoje złodziejskie ugrupowanie nazywające siebie PO.
autor: ~Janek
Zjedz snickersa.
Do szpitala to z cieślukowskim wpadasz wstęgi przecinać,to może wpadnijcie pogadać z szeregowym pracownikiem np.pielęgniarki,salowe,technicy.Boicie się ulicy,wybory wyśla po na śmietnik historii.życzę kraciastego słońca i dobrejpajdy.
autor: ~Obama
Pani poseł w obronie lekarzy!! A co z innymi grupami?
Może pani poseł choć raz stanie w obronie szeregowych pracowników, pracujących po 7 dni w tygodniu, za gołą POLSKĄ płacę minimalną w kwocie 2 tysiące brutto, netto 1600 zł. Niech pani poseł powie mi jak wyżyć z takiej gołej płacy???. Gdzie godne życie? Czemu pani poseł nie interesuje się pracą takich ludzi i ich wynagradzaniem?? A tu żądają na starcie średnich wynagrodzeń?
autor: ~Mirena
Heheh
Jak PO rządziło to rezydenci stażyści mieli krocie heheh..potem jak nabędzie stażu tem lekarz źle nie ma...a większość za państwowe pieniądze się wykształci a potem dlacszwabów się wyrabia...tacy lojalni rezydenci stażyści
autor: ~Z bieguna
dobrze
wybór albo praktyka prywatna albo praca w NFZ jak na zachodzie i w tedy pogadamy państwo praktykanci
autor: ~znajomy
informacja
A może Pani poseł poda ile zarabia w SOK, a ile zarabiają w SOK stażyści. Bo wg mnie jest jak 5 do 1 Jeżeli stażysta (bo nie lekarz) ma zarabiać 7 000 PLN to lekarz 35 000 PLN ? Wychodzi że więcej niż w Niemczech.
autor: ~bakaniuk
opamiętajcie się
Ludzie opamiętajcie się. Jedziecie po lekarzach i po pani poseł, która za nimi się obstaje. Jednak czy Wy wiecie, że już mamy najmniej lekarzy na 1000 mieszkańców w UE. Do tego jeszcze pani posłanka PiS każe im wyjeżdżać z kraju. Jeśli nie będzie podwyżek, to pewnie wyjadą. Wtedy już zupełnie nie będzie miał kto nas leczyć. Czy tego chcecie? Poza tym oni żądają nie podwyżek, ale zwiększenia finansowania ochrony zdrowia. Czyli m.in. podwyżek ale i większych pieniędzy na utrzymanie szpitali i przychodni. Życzę zdrowia, bo chyba nie wszystkich stać na leczenie za granicą, albo w prywatnych szpitalach.
autor: ~Sławek
Do Pani Bozenki
Niech Pani Tak zastanowi się nad sobą! Czy ktoś za Panią jeszcze kiedyś się wstawi? Pani czas już mija i nie wróci więcej . Powodzenia
autor: ~Stefan
Ja bym dał podwyżkę
Gdyby sami opłacało studia które kosztują 200 tys zł, a dostali wykształcenie i jeszcze im mało, jest wielu absolwentów po równie ciężkich studiach, i nie ma tak dużych kwot stażowych, szuka pracy na własną rękę a pieniądze przychodzą z doświadczeniem po kilku latach nie na dzień dobry
autor: ~Rajderski
Stefan
Nigdy nie patrz kto mówi tylko co mówi i czy mądrze mówi, a w tym wypadku posłanka trafiła w dziesiątkę. Nie bądź zaślepiony tylko swoją partią.
autor: ~Alex
niech Pani nie
wraca juz do Suwałk , kolejna kasta uprzywilowanych , po policntach wosku sadach gornikach i wymieniac jeszcze wiecej ? a co po kierunkach technicznych mysle ze stydia bardziej dla intelegentnych - glodowe pensje , szkolenia za kase kursy za kase , egzamin na uprawnienia za kase to co oni innakategoria ta gorsza , reformowac sluzbe zdrowia od podstaw ale nie od kasy , nikt nigdy nie zabronil jechac gdzie ktos chce tylko ja nie bede placil za ich studia , tak jak kazdy inny zawód wyjezdza w zawodzie za granice ma oddac za studia , a tej Pani juz dziekujemy mysle ze dobra zn=miana wymiecie ja z tych stolkow
autor: ~janek
Rezydenci
Mądrale internetowi, traficie do szpitala to będziecie inaczej śpiewać. Nie ujmuję Pani w Biedronce ale 6 lat nauki i 2200 pensji to kpina. A tvpis wciska kit że mają po 7000 tys. tylko durnie w to wierzą !
autor: ~Olka
osądzony ARiMR
Proszę wziąć w obronę też rolników bo w Suwalskiej ARiMR źle się dzieje. Tego nie było za rządów PO i PSL teraz nic tylko ciągle windykacje z byle powodu jak w latach 90 tych przedsiębiorców przez US.
autor: ~rolnik osądzony
rezydenci
Panie i Panowie rezydenci bardzo proszę zapłacić za 6 lat studiów, a później domagać się takiej płacy. Mam pytanie od kiedy rezydent jest pełnowartościowym lekarzem specjalistą? Dziwi mię ogromny postrach naszych suwalczan, że gdzie się będziemy leczyć jak lekarze wyjadą. Krzyżyk im na drogę pójdę do weterynarza on też leczy i nie marudzi, nie prosi o podwyżkę bo musi założyć swoją klinikę i nie ma dotacji NFZ.
autor: ~starucha
Do boju!
Jak nie parasolką, to rezydentem. Jak nie Platonem, to Plutonem.
autor: ~Platon, a może Pluton
Tacy będą z nich lekarze jak już teraz żądają takich pieniędzy
o fachowej wiedzy lekarzy ,to wiedzą najlepiej pacjęci , droga wolna niech jadą .
autor: ~kierowca
PO
Czy to ta pani z Politycznej Ośmiornicy??
autor: ~kil
rezydent
niech ta mala pani posel zanim wejdzie na mownice w sejmie wyjasni sobie co to jest ryzydent
autor: ~salata
rezydent
Wyjaśnijmy- lekarze rezydenci będą zadowolenie kiedy dostaną dwie średnie krajowe- średnia krajowa to około 4,5 tyś. złotych brutto. Mówimy tu o prawie 9 tyś. złotych, czyli około 6,5 tyś. "na rękę". I to są lekarze którzy uczą się swojej specjalizacji...
autor: ~zero cool
kpina
Czy to nie kpina - wypowiedź Pani Bożenki "Z sejmowej mównicy mówiła o odwadze i heroicznej walce, jaką podjęli młodzi lekarze" Pani nie zna podstawowych pojęć - do szkoły...
autor: ~Bolek
błazenada
No to czemu pani poseł nic nie zrobiła przez 8 lat jak była przy władzy ?
autor: ~Jaćwing
trolle
Nie życzę Wam spotkania oko w oko ze śmiercią, wtedy jeden z drugim pomyśl kto Was uleczy.
autor: ~szegal
na bogato ...
Na Plutonie kosmici po 6l studiów mają 2 krajowe a po 5l o 1/6 mniej? Np. kosmiczne pielęgniarki ...
autor: ~sr alex
ale się wykazała
Ta pani nie umie inaczej sie wykazać jak tylko syczeć na PiS. To niewiele, poza tym jak sie jest dyrektorem SOKu i posłem jednocześnie to chyba lepiej zamilknąć.
autor: ~gienia
Pani poseł broni lekarzy!!!
Może niech pani poseł, zwróci uwagę na tych ludzi w Polsce co naprawdę znajdują się w trudnych sytuacjach. Na tych co pracują po 7 dni w tygodniu i zarabiają gołą POLSKĄ płacę minimalną w kwocie 2 tysiące brutto, netto 1 600 zł. Gdzie godne życie?. A tu chcą na starcie średnie krajowe.
autor: ~Mirena
dobrze
wybór albo praktyka prywatna albo praca w NFZ jedno z dwóch jak na zachodzie i w tedy pogadamy
autor: ~znajomy
lekarze
wypowiedz dyrektora jednego z krakowskich szpitali- daj 2400 złotych za dyżur przy czym lekarz takich dyzurów moze miec 7 w miesiacu = 16 800 i oni chca podwyzki , na dyzurach spia a robote za nich pielegniarki robia , - darmo zjady i niech przypomna znaczenie SŁUŻBA zdrowia
autor: ~Anna
imię:
e-mail:
temat:
treść:

Wpisz kod widoczny powyżej
 

PARTNERZY© 2007-2018 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka