Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 
  Usługi [14990]
  Sprzęt komputerowy [7686]
  Motoryzacja [73386]
  Sprzęt audio-video [53]
  Telefony komórkowe [12837]
  Nieruchomości [172]
  Praca [86711]
  Turystyka [360]
  Inne [10286]
  Agroturystyka
  Pensjonaty
  Domy i domki
  Hotele i motele
  Ośrodki wczasowe
  Turystyka aktywna
  Szkolenia i konferencje
  Gastronomia
  Campingi
dodaj swoją firmę »
Dom i budownictwo Finanse Handel Komputery i Internet Komunikacja i transport Kultura i Sztuka Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nauka i szkolnictwo Prawo i podatki Produkcja Reklama i media Rolnictwo i ogrodnictwo Rozrywka i gastronomia Sport i rekreacja Turystyka i noclegi Urzędy, instytucje i organizacje Usługi Telekomunikacja Zdrowie i uroda
dodaj swoją reklamę »
XV Międzynarodowe Spotkania z Monodramem - O Złotą Podkowę Pegaza
Praca kierownik Media Expert
Fryzjer dziecięcy
Czego trzeba na Sejneńskiej?
Hocus Pokus Praca
ortopeda dziecięcy
Przychodnia genetyczna i rezonans
plaże okolice
sprzęt agd
muzeum wystawy
Pizza Suwałki gdzie?
Internetowa baza nieruchomości

Wyjątkowy dom w Szurpiłach


pokaż więcej »
Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 19-10-18

1 USD: 3,7601
1 EUR: 4,3049
1 CHF: 3,7746
1 LTL :
1 GBP: 4,9014
Kupno mieszkania? Jak znaleźć dobry kredyt?
Opinie o pracodawcach - jak sprawdzić, czy firma jest godna zaufania?
Czy warto kupić ubezpieczenie turystyczne na wakacje?
Polisa na życie w banku - co można zyskać?
Ile naprawdę muszą wiedzieć rodzice?
DO: Posłanka upomina się o kolej

skandal
nasz region, a w szczególności Suwalszczyzna cały czas jest pomijana! lotniska brak, dróg przyzwoitych, bo już o dobrych nawet nie ma co wspominać, brak i tak samo kolei! Nigdy nie rozwiniemy się jak inne części naszego kraju, bo jak inwestorzy mają tu dojechać????
autor: ~qlopsik
tak dbają o nas posłowie
Jest Kamińska, jest Zieliński i co takiego zrobili dla naszego miasta? gadać dla samego gadania z mównicy to nie ma sensu, trzeba robić!
autor: ~obiektyw
rail
a to unia nie może jakoś zainterweniować??? przecież gros tych środków pochodziło właśnie z Unii. A taka Rail baltica, co się kończy w Ełku i Europy Zachodniej z Północną ( litwa, łotwa, Estonia), nie połączy, to chyba na nic jest...
autor: ~greg
temat
8 lat miałas i co zrobiłaś?
autor: ~jola231
Coś takiego,
Pani Poseł się obudziła. Drogi się buduje i to w porównaniu z rządami jej kolegów w ekspresowym tempie. Lotnisko powstaje jak na nasze potrzeby wystarczające. A co do kolei, to do Suwałk istotnie powinni trasę zmodernizować, ale dalej ? Zobaczcie ilu pasażerów jedzie pociągiem do Kowna. Trzech na krzyż. Jeśli szybko wybudują całą ViaBaltica, to komunikacyjnie będzie nieźle.
autor: ~olo
8 lat
a za rządów poprzedniej koalicji jakoś linia kolejowa nie POwstała. 8 lat to za mało? Czy posełka Kamińska wtedy też interperowała?
autor: ~vini
;Madry po czasie;
A gdzie była szanowna poseł Kamińska przez 8 lat ?
autor: ~sowa
kolej
Jeśli mnie pamięć nie myli, to kolej w Suwałkach miała być zelektryfikowana do 1990r. ubiegłego wieku. Prawdopodobnie nawet miała być linia dwutorowa. Ale jak widać to każda władza która jest przy sterach omija nasz region szerokim łukiem.
autor: ~star50
Pani Poseł???
Pani Kamińska 8 lat i co zrobiła Pani dla Suwałk w tym czasie konkretnie?????
autor: ~Katarzyna
kolej
Ludzie! Co Wy oglądacie się na to co było 8 lat temu. Niestety żaden rząd do tej pory nie zmodernizował linii kolejowych do naszego miasta, a było ich trochę (PO, PiS, SLD itd). Jeśli chcemy nowoczesnych dróg, kolei, dworców itp, to trzeba naciskać na obecną władzę, a nie byłą. Jednym z praw i zadań opozycji jest patrzeć panującym na ręce i wymagać. "Z punku widzenia gospodarczego dużo ważniejsze są dla nas inne połączenia kolejowe w kraju, niż Podlaskiego z Warszawą" - tak o budowie trasy Rail Baltica, łączącej m.in. Suwałki ze stolicą kraju, mówił wiceminister Kwieciński - to jest oburzające.
autor: ~Sławek
kolej
A co Kamińska zrobiła dla kolei przez 8 lat.
autor: ~jerzy
Kwoka znowu znowu ma bull
Niech z panią Jadzią z radia5 zrobią protest z tego powodu
autor: ~Kojotek
oststnie podrygi
już niedługo skończy się i druga posadka i co wtedy ? ps. co PO zrobiła dla kolei ? he he
autor: ~jacek
Racja Kamińska, zupełna racja!!! Dlaczego zapomniałaś???
Dlaczego WY przez 8 lat zapominaliście o obwodnicy Suwałk, o kolei, o Via Baltice??? Jak można być takim hipokrytą??? Rozumiem krytykę ze strony ludzi, którzy nie byli u władzy, ale Wy 8 lat przy korycie i teraz co, cudów oczekujecie... Jednak przyzwoitość to cecha niedostępna dla większości...
autor: ~Polak Mały
Odczepcie się
od pani poseł. Ona była na Kilimandżaro! Dla biednych dzieci tam weszła, żeby im łatwiej się jeździło pociągami. Czy jakoś tak.
autor: ~Platon, a może Pluton
Rail
A kiedy ona o to pytala w sejmie??przy poprawkach do krs w sejmie??? Przeciez mozna budowac odcinek gr.panstwa - Suwalki Co stoi na przeszkodzie???nawet projekt dworca jest wiec smialo mozna szukac i inwestora do budowy dworca i rail baltice budowac do lasu suwalskiego tam gdzie maja byc bocznice towarowe
autor: ~Emil
Przez 8 lat AMNEZJA; sie rozpowszechnila .Teraz zamilczcie .
Coś ;krotka; ma pamięć ta nasza POselanka. A kto w Suwałkach Wojsko Polskie -likwidował ? Kto jednostkę wojskową na Pułaskiego zlikwidował i dążył żeby na Woska Polskiego została tylko ;garstka; żołnierzy ? Kto w Warszawie / ponad 40 tys. ludzi / i nie tylko wyrzucał ludzi z ich mieszkań . GDZIE PANI BYŁA WTEDY ,DLACZEGO ANI SŁOWEM SIĘ WTEDY NIE ODEZWAŁA ????
autor: ~ucho prezesa
~Emil
Na przeszkodzie stoi Rząd, który widzi ważniejsze potrzeby niż budowa Rail Baltici. Jednak dla mnie jako mieszkańca Suwałk najważniejsze są inwestycje dotyczące mego miasta. Ciekaw jestem skąd masz informacje o projekcie dworca, ponieważ takowego nie ma. No i po co budować do Lasu Suwalskiego, skoro trasa ma przebiegać przez Papiernię.
autor: ~Sławek
@ucho prezesa
Co te bzdury, które wypisujesz mają wspólnego z tematem kolei w naszym regionie?
autor: ~Alex
do autor: ~Alex
To nie są ;bzdury; - tylko fakty.
autor: ~ucho prezesa
@ucho prezesa
To są F*U*C*K*T*Y ty chyba. Wypisujesz takie bzdety, że czytać żal. Wojsko przy Pułaskiego... Kiedy to imbecylu i melepeto było?? I co to w ogóle ma wspólnego z tematem dyskusji.
autor: ~podaj: imię / nick *
Do slawek
Wbij sobie w google i znajdziesz projekt dworca
autor: ~Emil
do| autor: ~podaj: imię / nick *
Wyzywasz jak byś był dawnym funkcjonariuszem służb bezpieki PRL-u /a może i nim jesteś / . Nie kłam bo z faktami nie wygrasz . Wojsko przy ul.Pułaskiego było / dana ul.M Nowotki / ,zlikwidowano tą jednostkę wojskową .Sprawdź a potem się wypowiadaj ;przyjacielu;.
autor: ~ucho prezesa
A gdzie
pani była przez ostatnie 8 lat pani posłanko, dlaczego pani nic nie załatwiła dla kolei .Teraz gardłujecie hipokryci !
autor: ~suwalczanka26
Jedyną rzeczą
którą PO zrobiła dla kolei to zakup Pendolino ale to wiadomo dla czego w większości krajów do których zostało sprzedane Pendolino udowodniono korupcję . Czyli firma produkująca ten syf w którym nie ma nawet FV i nie jest przystosowany do naszych warunków klimatycznych dawała łapówki politykom a jak wiadomo tamta opcja była zawsze łasa na kasę , i gdzie wtedy była pani Bożenka która teraz tak się promuje i dzielnie walczy żeby było tak jak było ?
autor: ~jacek
@ucho prezesa (2017-12-09 17:50:27)
To, że wojsko przy dawnej ul. Nowotki aktualnie Gen.K. Pułaskiego było to wie każdy suwalczanin. Pytam się tylko imbecylu, melepeto i koński zwisie, kiedy to było i co to ma wspólnego z PO, Poseł Kamińską i z tematem dyskusji o kolei w Suwałkach i na Suwalszczyźnie.
autor: ~podaj: imię / nick *
@~jacek(2017-12-09 20:32:57)
Miałeś okazję podróżować tym "syfem" jak raczyłeś nazwać ETR 610 ? Bo ja tak i to wielokrotnie. Co twoim zdaniem w nim jest nie tak (za wyjątkiem braku Wi-Fi), że jest nie przystosowane do naszego klimatu ? Prawda jest taka, że żaden produkt polskich producentów w tym segmencie nie będzie w stanie dorównać produktom Alstomu nawet w 50% za 100 lat.
autor: ~placek
p. poseł
A może p. poseł po zwolnieniu z SOK-u ma zbyt dużo czasu- ostatnio wypowiedź ws. protestu rezydentów teraz kolej i to w ciągu dwóch miesięcy czyli tak jak jej dotychczasowe wystąpienia tylko tamte były 2 razy w roku. Może trzeba było p. Bożenkę zwolnić z SOK-u 4 lata temu, to może udałoby się jej samej zbudować w 2 lata linię Rail Baltica o Via Baltice nie mówiąc...
autor: ~Bolek
~Emil
Inwestorem Rail Baltici jest PKP i niewiele ich interesują jakieś prywatne koncepcje. Każdy może zrobić sobie osobisty projekt dworca, ale kogo to obchodzi? To że ktoś kupił ruinę i zamierzał sprzedać z dużym zyskiem, to już jego problem. "Sprawa jest nieaktualna, dlatego że teren przy elektrowni nie spełnia wymogów technicznych, nie ma tam miejsca do budowę dodatkowego toru". Stacja kolejowa to nie tylko jeden peron i dwa tory. To również rozjazdy, tory odstawcze, tory oczystkowe, nastawnie, zaplecze techniczne i wiele innych. P.S. Podaj jeszcze link do projektu, bo ja znalazłem tylko wizualizację. Chodzi mi o układ torowy.
autor: ~Sławek
usunięto przez administratora
usunięto przez administratora
autor: brak
usunięto przez administratora
usunięto przez administratora
autor: brak
do administratora
Dlaczego Państwo zamieszczacie komentarze osób ,które wyzywają,szydzą innych czy Wam za to płacą .?
autor: ~Dan
Brawo pani poseł
obecna władza już dwa lat rządzi i ńic w tym kierunku nie robi
autor: ~Jeremi
do Jeremi
prześmiewczo ! poczekaj pan na następne 8 lat rządzącej Platformy z PSL a będzie pan wszędzie dojeżdżał rowerem, jeśli będzie pana stać na jego kupno!
autor: ~suwalczanka26
~suwalczanka26
Prawda - poprzednia władza nie sprawdziła się. Tylko czy to oznacza, że obecna ma nic nie robić dla naszego miasta? Czy zgadzasz się na to, aby PiS olewał Suwałki? Czy wielu tu komentujących jest tak zaślepionych nienawiścią do poprzedniej koalicji, iż zwalnia obecnie panujących od inwestowania w nasz region? Bo na razie PiS nic nie zrobił i nie robi dla Suwalczan. Opozycja jest od tego, aby patrzyć na ręce rządzącym i wymagać. Sojusz PO-PSL przynajmniej doprowadził do budowy obwodnicy naszej małej ojczyzny.
autor: ~Sławek
PO dno
to co ten babsztyl robił przez 8 lat? ściemę i wojnę z PISem to co robili i niszczyli
autor: ~zbig
To wszystko tylko ładne hasła w roku wyborczym!
Pani Poseł brawo za refleks, Rok wyborczy zapasem to warto przypomnieć się wyborcom, a co wcześniej się robiło? Suwałki to już nie P O L S K A "B" tylko P O L S K A "C" Zresztą pan Czesław też tego tematu nie rozwijał. Bo i po co? ONI koleją nie jeżdżą. Lotnisko wybuduje ! ? Plany na miarę PREZESA PIS. Tylko komu one potrzebne? Większość obywateli zarabia najniższą krajową - także "se nie polata" To wszystko tylko ładne hasła w roku wyborczym!
autor: ~POLSKA C
~Emil
Na przeszkodzie stoi Rząd, który mnie widzi potrzeby budowy Rail Baltici. Ciekaw jestem skąd masz informacje o projekcie dworca, ponieważ takowego nie ma. No i po co budować do Lasu Suwalskiego, skoro trasa ma przebiegać przez Papiernię.
autor: ~Sławek
imię:
e-mail:
temat:
treść:

Wpisz kod widoczny powyżej
 

PARTNERZY© 2007-2018 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka