Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 
  Usługi [15368]
  Sprzęt komputerowy [7731]
  Motoryzacja [74653]
  Sprzęt audio-video [54]
  Telefony komórkowe [12893]
  Nieruchomości [172]
  Praca [91582]
  Turystyka [362]
  Inne [10536]
  Agroturystyka
  Pensjonaty
  Domy i domki
  Hotele i motele
  Ośrodki wczasowe
  Turystyka aktywna
  Szkolenia i konferencje
  Gastronomia
  Campingi
dodaj swoją firmę »
Dom i budownictwo Finanse Handel Komputery i Internet Komunikacja i transport Kultura i Sztuka Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nauka i szkolnictwo Prawo i podatki Produkcja Reklama i media Rolnictwo i ogrodnictwo Rozrywka i gastronomia Sport i rekreacja Turystyka i noclegi Urzędy, instytucje i organizacje Usługi Telekomunikacja Zdrowie i uroda
dodaj swoją reklamę »
Praca kierownik Media Expert
Fryzjer dziecięcy
Czego trzeba na Sejneńskiej?
Hocus Pokus Praca
ortopeda dziecięcy
Przychodnia genetyczna i rezonans
plaże okolice
sprzęt agd
muzeum wystawy
Pizza Suwałki gdzie?
Internetowa baza nieruchomości

Atrakcyjna działka budowlana w Suwałkach!


pokaż więcej »
Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 19-04-19

1 USD: 3,8051
1 EUR: 4,2802
1 CHF: 3,7557
1 LTL :
1 GBP: 4,9479
Wiosenna metamorfoza z Perfumerią Douglas
Jak znaleźć atrakcyjne ubezpieczenie OC?
Wiosenne kwiaty cebulowe
Jak zaplanować wakacje z dzieckiem? Poradnik dla rodziców
Wyraź siebie zapachem! Perfumy, które będą pasować do Twojej osobowości
DO: Sprawa suwalskiego sędziego na ustach całej Polski

sędzia
no tak, wygrzebują wszystko, a nuż coś się znajdzie. A ze zawsze można się do czegoś przyczepić to i znaleźli, że się nie szkolił...
autor: ~iness
KOD
dziś była kolejna rozprawa. 2,5 roku już to się ciągnie. a przecież za wszystko trzeba zapłacić. ale wiadomo, podatnicy pokryją wszystkie koszta...
autor: ~ifka
odważny człowiek
Widać, słychać i czuć, że to jest uczciwy, mądry i odpowiedzialny człowiek, który nie jest koniunkturalistą i z pełną odpowiedzialnością podejmuje i odpowiada za swoje decyzje. Tak trzymać!. Takich odważnych i rozsądnych osób jest niestety chyba coraz mniej. Ten pan nie chowa głowy w piasek. I bardzo dobrze, chociaż na pewno zapłaci za to swoją bieżącą karierą. Niestety.
autor: ~Jola
sędzia Czeszkiewicz
władza w końcu się zmieni. A sędzia Czeszkiewicz przynajmniej zachowa twarz. A jest młody, więc jeszcze w sądownictwo długo będzie... miejmy nadzieję...
autor: ~marcjanna
Bajeczki
Jaki poszkodowany. I proszę jakie przychylne komentarze. Oczywiście czysty jak kryształ. Ale już nikt nie pisze ,że nie przesłuchał tej 14 latki tak jak trzeba. Tylko ,że to zemsta za wyrok oni śmieszni jesteście. A ten tytuł artykułu normalnie powala z nóg.
autor: ~Idol
prawość
Trudno kierować się zasadami i być uczciwym człowiekiem w sytuacji, kiedy bywa tak, że zasady i uczciwość są bez znaczenia.
autor: ~Mamba
~do Idol
mój drogi, proponowałbym zapoznać się ze sprawą, a nie wyciągać pochopne wnioski. Iness dobrze napisała, obecna władza, jak będzie chciała coś znaleźć to znajdzie.. co nie znaczy, że reszta ma powtarzać głupoty, tym bardziej jeśli to uderza w 2 człowieka. Myślę, że tyle wystarczy.
autor: ~Dariusz
~Idol
Dlaczego piszesz, że nie przesłuchał czternastolatki tak jak trzeba? Twoim zdaniem jakie popełnił uchybienia? Konkretnie! Natomiast cała sprawa oczywiście jest polityczna. Jak inaczej wytłumaczyć to, iż dwaj sędziowie uniewinniający KOD są karani, a ten który działa po linii władzy - szybko awansuje...
autor: ~Sławek
Za zakłócanie należy się kara - tak przewiduje obowiązujące PRAWO.
Przyjechali z różnych stron POLSKI ,żeby wywołać ;zamieszanie; ,zakłócili porządek tej imprezy - należy się więc im ukaranie - i po co tu się rozpisywać. KOD-owcy jeśli uważali ,że było to związane z naruszeniem prawa wyborczego - powinni złożyć do Komisarza Wyborczego skargę ,a nie zakłócać tych ;uroczystości;. Moim zdaniem ten sędzia postępuje stronniczo.
autor: ~Wiktor
do idola i wiktora
Was już nic nie zmieni. Kiedy spytałem takiego jak Wy - co sądzi o bezsprzecznym łamaniu Konstytucji, On odpowiedział - a ten ......nie płaci alimentów. Taka jest z wami rozmowa
autor: ~Jerzy
Bzdury,
Cała Polska to ma gdzieś Czeszkiewicza i KODowską hucpę. Czeszkiewicz to słaby sędzia, wystarczyło posłuchać jego uzasadnienia do wyroku w sprawie 14 latki. Jąkanie i niespójność. Powinien się dokształcać, a nie robić za celebrytę. Najwięcej szkody wymiarowi sprawiedliwości robią media wywierając większą presię na sędziów niż jakikolwiek polityk, a zadymiarzy trzeba karać niezależnie jaką plakietkę noszą i w jakiej sprawie drą ryje.
autor: ~olo
Poszkodowany sędzia Czeszkiewicz...
Sytuacja jest oczywista, a to, że sędzia Czeszkiewicz ma kłopoty to też i jego wina, bo gdyby nie zawinił w innej sprawie w której orzekał to by go teraz nie pociągnęli do odpowiedzialności. Nie ma "świętych krów", a zwłaszcza wśród reprezentantów takich zawodów jak sędzia. Polacy nacierpieli się przez sądy, a ja sam znam osoby, które na panu Czeszkiewiczu nie zostawiają suchej nitki, a sądził w ich sprawach, które były niemedialne, zwykłe. Nie ma ludzi kryształowych i nietykalnych. Właśnie ta nietykalność doprowadziła do demoralizacji sędziów i ich poczucia o własnej wyjątkowości. A to tylko człowiek w todze i jak każdy powinien podlegać prawu. Żadna nadzwyczajna kasta!
autor: ~racjonalny_Suwalczanin
Drogi Olo
KODerastów trzeba leczyć a nie karać!!! Trzeba być humanitarnym
autor: ~anthrax
Małe pytanko
A czy KOD miał zgodę na manifestację w parku? Bo na stronie takiej zgody nie znalazłem w ratuszu.
autor: ~Tomek
Oni nie muszą mieć zgody.
Te KOD-wcy nie muszą mieć zgody bo te co ją wydają to też ci sami.
autor: ~olo
kolejny "roztargniony" sędzia
Nie dziwię się kontroli pracy tego sędziego sam doświadczyłem na własnej skórze "roztargnienie" i zapewne nawał obowiązków Pana sędziego, wydał postanowienie i pomylił paragrafy potem całe szczęście wszystko się wyjaśniło, ale stresu miałem co nie miara. Teraz wiem, że był zajęty przemyśleniami co zrobić z działaczami od KODeiny.
autor: ~tulips
Sędzia
Jak zmieni się władzą co powiedzą pozostali sędziowie
autor: ~Ben
W wolnej Polsce
Będzie bohaterem
autor: ~Olaf
Jasne Olaf
a świstak dalej owija w sreberka...
autor: ~jozin
NIE podciągajcie
innych spraw i nie mieszajcie tematu zawsze jak się znajdzie jakaś miernota której nie chce się pracować to wymyśla różne rzeczy żeby się wybielić . A moim zdaniem i nie tylko moim sądy są do d....py . Sam uczestniczyłem niedawno w sprawie która mogła zakończyć się na jednym posiedzeniu ponieważ obie strony sporu chciały się dogadać ale sędzia tak pokierował sprawą że trwało to 1,5 roku, powoływano biegłych , wyznaczał kolejne posiedzenia po kilku minutach sprawy , a finał był taki jak propozycje na 1 posiedzeniu z tą różnicą że obie strony zapłaciły po 3 tysiące prawnikom + za koszty sądowe i to wszystko było w Suwałkach .
autor: ~kazik
czas najwyższy wyrwać chwasta
... jak wyżej.
autor: ~ogrodnik
porządny człowiek
I powinniśmy być dumni z takiego Suwalczanina
autor: ~Krzych
imię:
e-mail:
temat:
treść:

Wpisz kod widoczny powyżej
 

PARTNERZY© 2007-2019 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka