Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 
  Usługi [15527]
  Sprzęt komputerowy [7743]
  Motoryzacja [75057]
  Sprzęt audio-video [55]
  Telefony komórkowe [12903]
  Nieruchomości [172]
  Praca [93653]
  Turystyka [362]
  Inne [10602]
  Agroturystyka
  Pensjonaty
  Domy i domki
  Hotele i motele
  Ośrodki wczasowe
  Turystyka aktywna
  Szkolenia i konferencje
  Gastronomia
  Campingi
dodaj swoją firmę »
Dom i budownictwo Finanse Handel Komputery i Internet Komunikacja i transport Kultura i Sztuka Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nauka i szkolnictwo Prawo i podatki Produkcja Reklama i media Rolnictwo i ogrodnictwo Rozrywka i gastronomia Sport i rekreacja Turystyka i noclegi Urzędy, instytucje i organizacje Usługi Telekomunikacja Zdrowie i uroda
dodaj swoją reklamę »
Praca kierownik Media Expert
Fryzjer dziecięcy
Czego trzeba na Sejneńskiej?
Hocus Pokus Praca
ortopeda dziecięcy
Przychodnia genetyczna i rezonans
plaże okolice
sprzęt agd
muzeum wystawy
Pizza Suwałki gdzie?
Internetowa baza nieruchomości

Działka siedliskowa nad rzeką Marycha na Podlasiu


pokaż więcej »
Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 20-06-19

1 USD: 3,8104
1 EUR: 4,2673
1 CHF: 3,8157
1 LTL :
1 GBP: 4,7888
Jak przedłużyć trwałość kosmetyków? Używaj i przechowuj je z głową!
Wiesz jak to jest zastawić cały parking pod blokiem Bentleyami?
Zasłony jako ozdoba
Aparat lingwalny – czy warto się na niego zdecydować?
Pożyczka w Suwałkach – gdzie najtaniej?
DO: Rozszerza się śledztwo dotyczące biznesmena Dariusza M.

I masz babo placek
I skończyło się sponsorowanie klubu jak kurek z kasą przykręcono! Dla tegoż też moja noga nie powstanie w pewnej knajpie biznesmena!
autor: ~Mirek
dobry człowiek
Pan Dariusz to porządny człowiek. Nie znam w Suwałkach biznesmena, który dał więcej pieniędzy na biednych, słabych i potrzebujących. Byłem świadkiem kiedy przychodziły biedne matki i prosiły na chleb. Nigdy się nie wywyższał wyciągał z kieszeni i dawał. Pamięta o słabych i wykluczonych. O takich ludziach jak Pan Panie Darku nikt nie zapomni a sprawiedliwość to dopiero na tamtym świecie. Prawda sama się obroni
autor: ~Karol
pijany?
Odurzony jesteś Karolu czy pospolicie głupi? Gdybyś miał ciężkie miliony pochodzące z "wyłudzonego" vatu, to nie nakręcałbyś sobie dobrego PR-u rozdając trochę tu, a trochę tam? Tutaj dam trochę na dzieci, tutaj trochę na starców, za kilkaset tysięcy sporo można zrobić, a cóż to w skali całego przekrętu, który jak widać opiewa na 241 mln zł. Niektórzy ludzie są tak tępi, że nie widzą różnicy między kradzieżą 100 tys zł, a kradzieżą 100 mln zł.
autor: ~mlody
Do Karol
OMG ale zgniłem z [i]"dał więcej pieniędzy na biednych, słabych i potrzebujących"[/i] - wypisz wymaluj Pablo Escobar w Medelin, taki był dobry, dolarów dla biedoty nie żałował, a że czasem coś wysadził, zastrzelił - kto by się tym przejmował. Mam nadzieje, że to sam zainteresowany napisał, bo nie wierzę w taką głupotę. Sprawa jest prosta: ukradł - niech siedzi, nie ukradł - będzie uniewinniony i niech żyje sobie zdrowo i szczęśliwie. Zaraz pewnie się jeszcze ktos kto stwierdzi, że wyłudzenie VAT to przecież nic takiego - przecież nikt nie ucierpiał, ani nikogo nie okradł. Ehhh Suwalczanie...
autor: ~smieszek zawadiaka
Dawał nie swoje
Gdyby zarobił ciężką pracą to by zastanawiał się nad każdą wydaną zĺotówką .
autor: ~Olek
a gość
coraz grubszy
autor: ~siatkarz
Walka z wyłudzeniami VAT-u
Walka z wyłudzeniami VAT-u i innych podatków to ważne zadanie dla organów stojących na straży bezpieczeństwa ekonomicznego państwa, ponieważ oszustwa podatkowe narażają Skarb Państwa na gigantyczne szkody. ABW skutecznie zwalcza przestępstwa ekonomiczne, godzące w interesy Skarbu Państwa. O efektywności tych działań najlepiej świadczą statystyki dotyczące prowadzonych śledztw. W 2017 r. ABW prowadziła 342 śledztwa, a 189 z nich dotyczyło spraw gospodarczych i ekonomicznych. W związku z działaniami podjętymi w 2017 r. 625 osób usłyszało zarzuty, zaś 308 osób zostało zatrzymanych (262 osoby zatrzymała ABW, pozostałe osoby zatrzymały inne służby na rzecz ABW). Straty Skarbu Państwa w sprawach gospodarczych prowadzonych przez ABW w całym 2017 r. szacuje się na 6,6 mld złotych.
autor: ~Wacław
Podatek VAT jest złodziejski
Bez podatku VAT nie byłoby wyłudzeń, nie byłoby "uszczupleń" wpływów z podatku VAT. VAT płacą konsumenci, a biznesmeni sobie odpisują. VAT to jest kara dla konsumentów, furtka dla nieuczciwych biznesmenów. VAT nie poprawia kondycji budżetu państwa, tylko ją pogarsza. Należy skończyć z tym złodziejskim VAT-em.
autor: ~Jerry
Podatki trzeba płacić
Podatek to obowiązkowe świadczenie na rzecz państwa. W każdym kraju podatki są inne i różnej wielkości, jednak mają na celu to samo zadanie. Dzięki podatkom, które wpływają do Skarbu Państwa, kraj może funkcjonować. Z podatków utrzymują się samorządy terytorialne, szkolnictwo, służba zdrowia, opieka społeczna, policja, straż pożarna, wypłacane są renty i emerytury itp. Z podatków samorządy mogą realizować różne inwestycje. Jeżeli chcemy, aby nasz kraj mógł sprawnie działać i oczekujemy poprawy w budżecie państwa, to musimy płacić podatki. Uważam, że każdy obywatel powinien płacić podatki, aby państwo mogło istnieć i sprawnie funkcjonować.
autor: ~Marian
do pomyślenia
Wszyscy tak ślepo wierzycie w legalność i praworządność wszelakich działań organów ścigania i osób u władzy? Bo ta historia przypomina mi trochę tę z Układu zamkniętego... Kto nie oglądał - polecam nadrobić zaległości.
autor: ~Sylwia
Co to znaczy wyłudzić VAT?
Przedstawia się lewe faktury?
autor: ~Olek
do "Olka"
Darek. No, przestań...
autor: ~Suwak
imię:
e-mail:
temat:
treść:

Wpisz kod widoczny powyżej
 

PARTNERZY© 2007-2019 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka