Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 
  Usługi [15463]
  Sprzęt komputerowy [7736]
  Motoryzacja [74881]
  Sprzęt audio-video [55]
  Telefony komórkowe [12897]
  Nieruchomości [172]
  Praca [92675]
  Turystyka [361]
  Inne [10575]
  Agroturystyka
  Pensjonaty
  Domy i domki
  Hotele i motele
  Ośrodki wczasowe
  Turystyka aktywna
  Szkolenia i konferencje
  Gastronomia
  Campingi
dodaj swoją firmę »
Dom i budownictwo Finanse Handel Komputery i Internet Komunikacja i transport Kultura i Sztuka Medycyna i zdrowie Motoryzacja Nauka i szkolnictwo Prawo i podatki Produkcja Reklama i media Rolnictwo i ogrodnictwo Rozrywka i gastronomia Sport i rekreacja Turystyka i noclegi Urzędy, instytucje i organizacje Usługi Telekomunikacja Zdrowie i uroda
dodaj swoją reklamę »
Praca kierownik Media Expert
Fryzjer dziecięcy
Czego trzeba na Sejneńskiej?
Hocus Pokus Praca
ortopeda dziecięcy
Przychodnia genetyczna i rezonans
plaże okolice
sprzęt agd
muzeum wystawy
Pizza Suwałki gdzie?
Internetowa baza nieruchomości

Atrakcyjna działka z budynkiem usługowym w okolicy Sejn.


pokaż więcej »
Dane NBP
(kurs średni)
z dnia: 24-05-19

1 USD: 3,8436
1 EUR: 4,2989
1 CHF: 3,8327
1 LTL :
1 GBP: 4,8768
Aparat lingwalny – czy warto się na niego zdecydować?
Pożyczka w Suwałkach – gdzie najtaniej?
Wiosenna metamorfoza z Perfumerią Douglas
Jak znaleźć atrakcyjne ubezpieczenie OC?
Wiosenne kwiaty cebulowe
DO: Zieliński vs. Jurgiel. Politycy walczą o władzę na Podlasiu

Wojna
Nie zdziwię się jak skończy się to słabym wynikiem PiSu w okręgu suwalsko-augustowsko-sejneńskim. Zieliński już wyrżnął całą silną opozycję w ramach PiSu w Suwałkach, a teraz bierze się za struktury wojewódzkie. Kiedy ktoś wreszcie zrozumie że jest on głównym winowajcą słabych wyników w tym regionie.
autor: ~lud
Zastępczy temat
portal specjalnie wywołuje ten temat. Aby skłócić prawą stronę.
autor: ~Lucjan
wybory
Jurgiel powinien już odejść na zasłużoną emeryturę. Po tym co on wyprawiał z Puszczą Białowieską, ze stadninami koni i z rolnictwem to go dostatecznie już skompromitowało. Dosyć. Wystarczy. Nie przysłużył on się PiS, a tylko zaszkodził i to całkiem nieźle. Opozycja pewnie to doceni.
autor: ~Kulson
stek bzdur,
wyborcza to pseudo gazecina. Coś zasłyszą i dorabiają historię. Z rywalizacją między Zieliński i Jurgielem coś jest na rzeczy, ale jeśi chodzi o obsadę jedynki do sejmiku to już totalna bzdura. Pan Koncewicz zwyczajnie wolał pozostać w radzie miasta i poprosił o zmianę na listach. Nie było tu żadnego konfliktu. Jaka gazeta taka wiarygodność. Największym szkodnikiem na prawej stronie jest obecnie Gorlo. To piąta kolumna Renkiewicza, która wraz z Lewocem ma osłabić PiS, czyli jedyną realną siłę na prawej stronie.
autor: ~Jacek,
nie wierzcie w te pozorne wojny
Pis stara się stworzyć wrażenie, że istnieje jakaś rywalizacja, jakaś konfrontacja pomiędzy ich kandydatami. To jest jak gra w dobrego i złego policjanta. Obaj grają w tej samej drużynie obojętnie czy są od Jurgiela czy od Zieliniaka. Po wyborach będą pili sobie z dzióbków. Co powiecie, jeśli po wyborach Gorło odwoła się od decyzji o wykluczeniu z partii i jakaś wyższa instancja przywróci go do partii ?
autor: ~Robert Grzybiński
No co wy, jak znowu wojna wojna ?
Pis to nie jest banda amatorów, która prowadzi chaotyczne działania. Zieliniak ma przyciągnąć głosy twardego elektoratu, a Gorlo całej reszty. Gazeta Wyborcza siedzi sobie w Białymstoku i zielonego pojęcia nie ma co się dzieje w reszcie województwa - pożyteczni idioci
autor: ~Marcin
a na wschodzie bez zmian
wszelkie to podziały są pozorne. Owszem zachowuje się sztuczny podział na kilka falang. Przykładem będzie historia zacnego związku zawodowego, którego członkowie tak bardzo prosili o pomoc szefa ugrupowania nr 1. Związkowców już nie ma a organizacja jest pod wpływem szefa ugrupowania nr 2. Funkcyjni związku zawodowego, który w tejże organizacji zdusił zacny związek, kandydują z ugrupowania nr 3. Duży wpływ na to co zadziało się w tej organizacji mają szefowie ugrupowania nr 4 i 5. Reasumując obojętnie, jak zagłosujemy wszystko zostanie bez zmian.
autor: ~Mamba
Nic nie dzieje się przypadkiem.
@ZielinskiJaro został schowany przed wyborami niczym Macierewicz.
autor: ~Zenek
Pan Poseł
A mnie się wydaje, że Pan Gorlo czuje pismo nosem. Ucieka z PiSu bo wie że im spada. Stawia na Renkiewicza. Proszę powiedzcie moi drodzy dlaczego Pan Gorlo nigdzie nie wisi . A to dlatego że jego start jest tak jak ktoś wcześniej zauważył jest po to żeby rozproszyć głosy. Jak będzie II tura to Kandydat Gorlo popiera Pana Renkiewicza i swoje interesy ma pozałatwiane tak samo zresztą jak PO. Co chodzi o Posła J. Zielińskiego to coś mi się wydaje, że wyjedzie do Brukseli na posadę europarlamentarzysty. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kaskę a ta popłynie do Panów strumieniem.
autor: ~Antoni
do Antoni
Święta prawda Panie Antoni dlatego należy dokonać właściwego wyboru i zagłosować na młodych. Takich, którzy nie mają na sumieniu poborów prezesowskich, stołków załatwianych po znajomości i brudnych rąk.
autor: ~Bogna
~Antoni
Gorlo nigdzie nie wisi, bo jego celem nie jest prezydentura tylko Rada Miasta. Zieliński do Brukseli ? No weźcie mnie nie rozśmieszajcie, wystarczy że tu siary narobił. Wydaje mi się, że osiągnął szczyt własnej "kariery", która opiera się głównie na dobrym dojściu do prezesa
autor: ~Marcin
Do Antoni
Gratuluję logiki!! Gorlo nigdzie nie wisi bo popiera Renkiewicza. Śmiech. Dam parę innych powodów. 1.Może nie ma kasy na "wielką" kampanię bo jego komitetu nie zasilają funduszami prezesi spółek komunalnych z wynagrodzeniem po 10 tyś. miesięcznie. (jak obecnego prezydenta) 2. Bo nie ma poparcia partii (czyt. Pana posła) i pieniędzy partyjnych za sobą.(jak pan Mackiewicz) 3. Bo wybrał inną formę komunikacji z wyborcami niż wojenkę na plakaty... tylko jaką? Wybierz sobie sam. Te powody wydają się realne ale można też wysnuwać takie tezy jak ty. Równie dobrze można napisać że go nie widać bo go kosmici porwali...Żenada z tymi teoriami spiskowymi
autor: ~loko
ale
ale co to wyborczą obchodzi??? z troski o tym pisze?
autor: ~wojtek
Popieram loko
W większości komentarzy widać zupełny brak logiki czy elementarnej wiedzy politycznej. Wszędzie te teorie spiskowe. Przypominam, co p. Gorlo mówił w wywiadach. To, że odciął się od Zielińskiego nie znaczy, że poszedł w szeregi Renkiewicza. Nie po drodze mu z jednym i drugim, więc stworzył trzecią siłę w Suwałkach. I chwała mu za to, bo ani zajadłe pisiory ani cwane postkomuchy nie zasługują na władzę ani w Suwałkach ani w Polsce.
autor: ~Louis
do loko
Drogi loko chyb nie wiesz co mówisz nie tylko Pan Gorlo startuje bez poparcia miasta, partii itd. takich komitetów jest kilka jak choćby Mieszkańcy Suwałk. Nie mów mi o braku pieniędzy. Jak zerkniesz w oświadczenia majątkowe naszych Radnych a Pan Gorlo był radnym ze trzy kadencje to zobaczysz, że akurat ten Pan na brak kasy nie narzeka i nie powiesz mi że nie mógł wydać ze 2.000 na plakaty czy choćby bilbordy. Jego stosunek pokazuje, że ma kolokwialnie mówiąc wylane. Jest to też brak szacunku do potencjalnych jego wyborców. Jaki ma cel trudno powiedzieć jedno jest pewne z korytkiem trudno się rozstać
autor: ~Bogna
Do Bogna
To Ty nie wiesz co mówisz. Wszystkie pieniądze, które p. Gorlo zarobił jako radny miejski, przekazał na cele charytatywne lub ludziom potrzebującym. Nie wziął z miasta ani grosza. A na bieżącą kampanię wydał już znacznie więcej niż 2000zł. Z tym, że priorytetem jest promowanie kandydatów do Rady Miasta. Poza tym co masz na myśli pisząc "korytko"? 800zł miesięcznie za funkcję radnego? Rzeczywiście jest się o co bić :) Czy naprawdę myślisz, że ludzie kandydują na radnych dla pieniędzy?
autor: ~Louis
do Louis,
Gorlo nigdzie nie wisi, bo w swoim egocentryźmie uważa że i tak mandat ma w kieszeni. Jako prezydent się nie promuje bo ma to gdzieś. Jego zadaniem jest osłabienie Mackiewicza i tyle. Podobnie jak w poprzednich wyborach miał za zadanie atakować Kamińską i z tego się wywiązał. Gorlo to piąta kolumna Renkiewicza i miejskiego układu razem z Lewocem otrzymali misję od księdza moderatora, żeby osłabić PiS i podtrzymać obecny układ. Taka jest prawda, każdy kto obserwuje w miarę uważnie życie polityczne w tym mieście wie to doskonale. Głos na Gorlo i jego ekipę to głos na Renkiewicza.
autor: ~Luk,
Louis
Louis a gdzie ty widzisz radnych i ich promocję z ugrupowania Pana Gorli?
autor: ~Bogna
Kandydat
Pan Grzegorz Gorlo wie że będąc poza Radą utraci wplywy w Ratuszu , które to z kolei przełożą się na jego nowe interesy
autor: ~Bogna
do Bogna
Tym razem pogratuluję logiki Bognie. Skoro wydaje mało SWOICH pieniędzy na kampanię to znaczy że ma brak szacunku do wyborców. Szok. Specjalnie napisałem SWOICH z dużej litery gdyż wcześniej pisałem skąd mają pieniądze pozostali kandydaci i akurat tego nikt nie zanegował. Droga Pani Pieniądze przeznaczone na kampanię kandydata (wpłacone na specjalne konto mogą być przeznaczone tylko na kampanię, natomiast pieniądze prywatne może każdy przeznaczyć na jedzenie, pomoc, wycieczkę, edukację swoich dzieci, pomoc innym itp. oczywiście również na swoją kampanię wyborczą jeśli zdecyduje się startować. Łapie Pani różnicę. Jeśli wszyscy wyborcy dokonują decyzji na kogo zagłosować na podstawie ilości banerów, reklam, i środków przeznaczonych na kampanię to należy z tego wysnuć kolejny wniosek że największe szanse na wybór mają najbogatsi co akurat często w przypadku samorządów nie byłoby najgorsze bo nie mieli by ciśnienia na szybkie wzbogacenie się kosztem podatników. Ciekawsze są pani wywody odnośnie wpływów w ratuszu i jego interesów...jeśli ma pani wiedzę o jakie konkretnie interesy chodzi chętnie się dowiemy bo na razie jest jednym z niewielu radnych którzy z tytułu zasiadania w radzie nie uzyskali żadnych dodatkowych korzyści (czyt. stanowisk dla siebie lub znajomych i rodziny) w przeciwieństwie do większości pozostałych. Plotki i pomówienia proszę zostawić dla siebie i sobie podobnych...
autor: ~lud
Niezły ubaw:)))
Głos na Gorlo to głos na Renkiewicza! :))) Monty Python by tego nie wymyślił. Gratuluję logiki. Kolejny zarzut pani Bogny: "Pan Grzegorz Gorlo wie że będąc poza Radą utraci wplywy w Ratuszu". Jakie, do licha, p. Gorlo ma wpływy w Ratuszu??? Całe życie był w opozycji, kiedy była potrzeba najgłośniej krytykował Renkiewicza. Jakie on może mieć wpływy w Ratuszu, który jest obsadzony ludźmi obecnego prezydenta???
autor: ~Louis
biedny lud
Oj naiwni.
autor: ~Bogna
Głos na Gorlo to głos na PiS
Można wybrać czy lubi się bardziej PiS czerwony czy brunatny. Jak sam zainteresowany mówi: "Prawo i Sprawiedliwość mam nadal w sercu".
autor: ~Marcin
Właśnie wracam z debaty wyborczej
Pan Gorlo tak słodził Panu Renkiewiczowi, że nie dało się tego słuchać. Jest niestety dokładnie tak jak napisała Bogna. Niestety Pana Mackiewicza nawet na debacie nie było. Ja będę głosował na Pana Sieczkowskiego bo to jedyny rozsądny kandydat w tej sytuacji.Pozdrawiam
autor: ~anthrax
debata
oglądałem na współczesnej.... po co Gorlo startuje skoro wszystko jest dobrze? niech ma jaja i powie, że jego komitet będzie popierał obecnego włodarza... niech nie robi z ludzi idiotów....
autor: ~chłop
Jurgiel vs. Zieliński
Cała ta dyskusja o wyższości Jurgiela nad Zielińskim przypomina mi dywagacje politologów na temat puławian i natolińczyków, albo gołębi i jastrzębi w KPZR. Koniec końców okazało się, że jeden **** - jak i w tym wypadku.
autor: ~Marcin
Dużo w tym temacie
rozstrzygnie dzisiejsza debata. Jak Renkiewicz zaliczy taka samą wtopę jak w wywiadzie dla radia 5. To po nim.
autor: ~anthrax
imię:
e-mail:
temat:
treść:

Wpisz kod widoczny powyżej
 

PARTNERZY© 2007-2019 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka