Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 

Nowa inwestycja w Suwałkach – Piano Park, to światowa liga budownictwa.

Racis Development Sp. z o. o. – firma znana z wysokiej jakości budownictwa z bogatym doświadczeniem w branży deweloperskiej rozpoczyna sprzedaż mieszkań i apartamentów z najnowszej inwestycji Piano Park.

Po sukcesie osiedla Chopina Park to kolejne prestiżowe osiedle mieszkaniowe w Suwałkach wykonane w bardzo wysokim standardzie.

Tym razem w planach developera realizowana jest wizja eleganckiego osiedla wkomponowanego w naturę. Klimatyczne budynki ze strefami relaksu, z największym prywatnym parkiem w Suwałkach i licznymi fontannami. Oaza spokoju, harmonii i radości z życia rodzinnego. Osiedle usytuowane w spokojnej okolicy, przy ulicy Rotmistrza Witolda Pileckiego jest dobrze skomunikowane z centrum miasta. Natomiast bliskość terenów zielonych stwarza doskonałe warunki zarówno do aktywnego uprawiania sportu jak i biernego wypoczynku na łonie natury.

W pierwszym etapie inwestycji powstaną dwa, czteropiętrowe budynki z podziemną halą garażową skomunikowaną windą. W pierwszym budynku “A” mieszkańcy będą mogli zakupić apartamenty o powierzchni od 25 m2 do 61 m2. W budynku “B” najmniejszy apartament liczy 35 m2 a największy 75 m2. Do apartamentów parterowych będą przynależeć duże i przestronne tarasy. Powierzchnia tarasów od 3,5 m2 do 117 m2, a wybrane apartamenty będą miały po dwa tarasy. Do apartamentów przypisane są funkcjonalne komórki lokatorskie na poszczególnych kondygnacjach i na kondygnacji podziemnej. W każdym budynku znajdzie się również wózkownia. Między poszczególnymi budynkami powstaną strefy kameralnego wypoczynku, gdzie będą zlokalizowane zielone patia, eleganckie ławki, mała architektura, oryginalna roślinność i fontanny, przy których przyszli mieszkańcy odnajdą chwilę ochłody i wytchnienia.

Inwestycja z pomysłem – spójne i harmonijne miejsce

Podstawową ideą przyświecającą projektowaniu całego kompleksu było stworzenie miejsca zupełnie wyjątkowego – podporządkowanego rodzinie i jej potrzebom. Błonia zlokalizowane w północnej części Suwałk są dobrym miejscem dla tego projektu, leżą na styku dwóch światów. Z południowej strony dynamicznie rozwijające się miasto z nowoczesną infrastrukturą miejską a od północy lasy i piękne morenowe krajobrazy.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców osiedla zostanie oddany prywatny park o powierzchni 15 000 metrów kwadratowych z centralną fontanną. Ciekawie zaaranżowana roślinność, ławki zatopione w zieleni, mała architektura oraz oddzielne fontanny na patiach czynią z osiedla elegancką całość, a mieszkańcom gwarantują dogodne warunki do odpoczynku. Pamiętano również o najmłodszych – nowoczesny park uzupełnia położony wśród drzew, kreatywny plac zabaw będący ekologicznym i bezpiecznym miejscem na dziecięce zabawy. Z myślą o aktywnych zaprojektowano także zewnętrzną strefę fitness. W Inwestycji zaplanowane są również lokale handlowe i usługowe z przeznaczeniem m.in. na sklep spożywczy i usługi. W okolicy dostępne są przedszkola, szkoły podstawowe i żłobek. Miejsce jest dobrze skomunikowane z centrum i kluczowymi punktami miasta.


Na terenie inwestycji już ruszyły prace budowlane, a zakończenie pierwszego etapu budowy przypada na III kwartał 2021 roku.

Więcej informacji udzieli:

Salon Sprzedaży Racis Development
tel. 87 566 33 27
www.pianopark.pl

...........................................................................................................................

© 2007-2020 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka