Google wszędzie w serwisie
 
 
 
   

Twoje konto

   
     
    Biuletyn informacyjny  
  
 

Pierwszy na Podlasiu!
Internetowy Pasaż Handlowy


Szanowni Państwo,

Skąd ten pomysł?

Podlaski Serwis Informacyjny postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom lokalnych internautów, którzy wyrazili potrzebę powstania Internetowego Pasażu Handlowego i zadeklarowali chęć wykorzystywania go do zakupu oferowanych lokalnie produktów i usług.

Jak działa pasaż?

Każda firma, która rozpocznie współpracę z serwisem mojepodlasie.pl otrzyma do dyspozycji stronę z własnym adresem np. www.tandem.mojepodlasie.pl oraz prosty ale zarazem bardzo funkcjonalny panel administracyjny za którego pomocą nawet laik komputerowy w łatwy i prosty sposób będzie mógł zarządzać prezentacją towarów lub usług w Państwa sklepie w pasażu.

Spośród wszystkich produktów znajdujących się na stronie firmy będzie losowo pobierany jeden produkt i wyświetlany na stronie Internetowego Pasażu Handlowego w boksie wyznaczonym dla danej firmy. Dodatkowo na stronie głównej serwisu www.suwalki.info będzie ukazywać się losowy produkt wybrany spośród wszystkich produktów firm korzystających z pasażu.

Do kogo skierowana jest ta oferta?

Portal mojepodlasie.pl swoją ofertę współpracy kieruje do wszystkich firm, które chcą za pośrednictwem Internetu przybliżyć swoją markę, produkty lub usługi szerszej grupie klientów oraz zaistnieć w ich świadomości jako nowoczesna firma, która wychodzi na przeciw potrzebom lokalnej społeczności.

Jakie płyną z tego korzyści dla mojej firmy?

Dzięki Internetowemu Pasażowi Handlowemu firma ma niebywałą okazję dotarcia do szerokiego grona użytkowników portalu mojepodlasie.pl a co za tym idzie pozyskać nowych klientów i utrwalić markę firmy w ich świadomości. Dzięki zdjęciom i pełnym opisom produktów w łatwy sposób będzie można powiedzieć o wiele więcej o ich zaletach niż w krótkich spotach radiowych lub małych niezauważalnych reklamach prasowych. Ponadto strona z własnym adresem może zostać wykorzystany w innych Państwa działaniach marketingowych i być odnośnikiem do pełnej oferty firmy.

Ile to kosztuje?

W porównaniu z korzyściami płynącymi z obecności firmy w Internetowym Pasażu Handlowym oraz z posiadania strony internetowej z własnym adresem i funkcjonalnym panelem administracyjnym koszty jakie musi ponieść firma są niewielkie i wynoszą 350 zł za okres od dnia rozpoczęcia współpracy do końca 2007 roku.
Więc im szybciej tym lepiej!


*Podane wyżej ceny są cenami netto

 


© 2007-2019 Internet i Programowanie - Podlaski Serwis Informacyjny - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis mojepodlasie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników.
e-mail: redakcja@mojepodlasie.pl


statystyka